Neoficiāla informācija liecina, ka aktieri piebeigusi pārlieku lielā tieksme pēc alkohola un arī narkotikām. Arī vientulība bijusi liela - aktierim vairs nav bijis neviena tuva cilvēka.

Vēl pērn, satikts uz ielas, aktieris vēlējās parunāties un izkratīt sirdi. Diemžēl aktiera nekoptais izskats jau tad bija trūkuma un apreibinošo vielu sagrauzts un izmocīts. Nacionālā teātra aktieri Juri Rudzīti varēja atpazīt tikai pēc balss. Viņš sacījās, ka tagad mīt Zasulauka rajonā un uz centru ceļu mēro kājām.

Juris Rudzītis bija atvērts un humorpilns cilvēks. Ļoti sirsnīgs cilvēks. Viņš bija ļoti viesmīlīgs un daudzi žurnālisti pabijuši pie viņa mājās kādreizējā kinoteātra Palladium ēkā Rīgas centrā. Aktieris ļoti lepojās ar saviem četrkājainajiem draugiem.

Skumji, taču no Rudzīša kursa nāk arī kādreizējie Jaunā Rīgas teātra aktieri Armands Reinfelds un Aivis Piliņš, kuru aizraušanās ar spēcīgām apreibinošām vielām, aktiera karjeru ir izpostījušas.

Veiksmīgie kursabiedri ir pašreiz populārie aktieri Juris Hiršs, Normunds Laizāns un režisors Valdis Liepiņš. Pēc studiju beigām teātra štatā tika paņemti tikai četri vislabākie, un talantīgais Juris Rudzītis bija viens no viņiem.

Kādreizējais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Rudzītis pagājušās nedēļas beigās atrasts miris savā miteklī - mirstīgās atliekas esot atradusi policija, kas izsaukta pēc kaimiņu lūguma – blakus dzīvojušie sajutuši līķa smaku...

Savulaik Rudzītim bija lielas un skaistas lomas. Viņš tēlojis arī Rūdi "Skroderdienās Silmačos" un mīlētāju Aramisu slavenajos Aleksandra Dimā "Trīs musketieros". Spilgtas lomas bija arī iestudējumos "Ceplis", "Minhauzena precības" un "Zvejnieka dēls".

Pēdējā laikā darba nav bijis un aktieris pārticis no invaliditātes pabalsta.

Šā gadsimta sākumā Rudzītis vēl aktīvi darbojās teātrī, taču tieksme pēc spirtotajiem dzērieniem darījusi savu, un drīz vien viņš palicis bez darba. Kolēģi atminas, ka aktieris bijis ar zelta rokām – vēl joprojām teātra ģērbtuvēs atrodoties skapīši un plauktiņi, ko darinājis pats Rudzītis. Diemžēl alkoholisms pieņēmis aizvien postošākus apmērus, un aktieri pat nācies ievietot psihoneiroloģiskajā slimnīcā. No posta Rudzīti mēģinājis glābt kolēģis Ivars Puga, taču arī viņš atzinis savu bezspēcību. 

Žurnāls Vakara Ziņas vēsta, ka Rudzītis savulaik par aktieri kļuvis gluži nejauši – viņš bijis diskžokejs, bet kāds draugs piedāvājis spēlēt izrādē «Svētais grēcinieks», lai palīdzētu kādai meitenei aizstāvēt diplomdarbu. No tā laika sākās Rudzīša aktiera karjera, kura beidzās tik skumji. «Grūti viņam gāja [pēdējos gados], bija palicis pilnīgi viens, pa slimnīcām vien dzīvoja. Grūti gāja cilvēkam...» ar skumju nopūtu aktiera pēdējos dzīves gadus žurnālistiem komentēja viņa kolēģis Ivars Puga. Aktierim Rudzītim bija tikai 45 gadi...