Šajā rudens visaukstākajā dienā grupa “Labvēlīgais Tips” aicina uz pirmo trīs  koncertu ciklā, kas attiecīgi šo ceturtdien, piektdien un sestdien izskanēs koncertzālē “Palladium”. Pēc neliela atvaļinājuma grupa pilnā sastāvā ir gatava ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī, kas rudens drēgnumu un pelēkumu aizslaucīs, kā sala skartās lapas. Varat nešaubīties – ballīte būs!

Kā zināms, grupas “Labvēlīgais Tips” koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu - tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā – FREDIM vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Brīnums, bet dažas biļetes vēl aizķērušās nenopirktas. Pēdējās no tām iegādājamas “Biļešu paradīze” kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/. Un zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma - kas laikus nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.