23.oktobra vakarā tika atvērts pirmais «Calvin Klein Jeans» veikals Rīgā, kurš koncepta ziņā ir tikai trešais šāda tipa veikals Eiropā. Atklāšanas svētkos kā īpašā viešņa uzstājās populārā dziedātāja Samanta Tīna, kura bija uzvilkusi zīmola «Guess by Mariciano» kleitu.

Dziedātājas mērķis, izvēloties tērpu, bija, lai tas atbilstu pasākumam un nebūtu sliktāks par «Calvin Klein» darinājumiem.

«Pasākumā vilku zīmola «Guess by Mariciano» kleitu, bet pavisam drīz jau būs gatavas kleitas, ko pati esmu izdomājusi un drīz šuvēja pabeigs pēdējās vīles, tad mani būs iespējams redzēt sabiedrībā ar šīm kleitām,» informē Samanta.

Māksliniece neslēpj, ka konkrētā kleita nav no tām lētākajām, kleita, ja to pērk, izmaksā 379 eiro. Samanta uzskata, ka vārdu izvēle apģērbam – vasarīgs un ziemai piemērots - ir stereotipi.

«Manuprāt, kleitas krāsas pilnībā parādīja mūsu Latvijas skaisto rudens lapu krāsu gammu, tātad tā bija piemērota pasākumam, kurš notiek rudenī,» smaida Samanta.

Samanta Tīna kleitās jūtas ļoti ērti, jo, ja tās var paspilgtināt sajūtu gammu un personību, tad kleita ir pašā laikā un nav būtiski, tērps ir zīmola radīts vai ne.

«Vēl joprojām ļoti labprāt velku kleitas. Ļoti man tās patīk, gan ikdienā, gan saviesīgos pasākumos, un tagad, arī aukstam laikam tuvojoties, parādās garie džemperi, kuri lieliski pilda kleitas lomu – sievišķīgi, silti un ērti. Es mīlu kleitas,» pozitīvi nobeidz Samanta.