Mākslas kafejnīcas «Dali» viena no īpašniecēm Ļena Ušakova divdesmit pirmajā modes nedēļā pati iesaistījās procesā, gan kalpojot kā mūza savam labam draugam modes dizainerim Iļjam Buličevam, gan pati piedāvājot dažādas idejas, beigu beigās radās skate, kura tika demonstrēta modes nedēļas ietvaros.

Skatē dominēja džinsa audums, kurš vasarā ir ļoti iecienīts jaunu cilvēku vidū, kā arī viegli un brīvi materiāli vasarīgām kleitiņām. Daudzi skates apmeklētāji zīmola «Ilya Bulichev» tērpus novērtēja atzinīgi, jo beidzot ieraudzīja to, ko patiesi var vilkt uz ielas.

Īpašu sajūsmu izrādīja vīriešu kārtas pārstāvji, jo beidzot kāds dizainers bija pievērsis uzmanību stilīgam jaunu vīriešu apģērbam.

Skatei īpašu odziņu piedeva Ļenas Ušakovas defilēšana pa mēli, sieviete to darīja daudz pārliecinošāk par modelēm un lieliski izrādīja kleitu un pati sevi skates viesiem.

Ļena vieglā seksīgā gaitā ar smaidu uz lūpām staigāja pa mēli, laiku pa laikam sūtot gaisa skūpstus publikai, sieviete apzinājās, ka ir skates karaliene un labprāt baudīja šī fakta augļus - uzmanību, aplausus un ziedus.

Uzņēmēja nekautrējās arī pozēt fotogrāfiem ieņemot pāris seksīgas pozas, kuras izraisīja aplausus. Kā nekā Ļenai nav par ko kautrēties, viņai ir lielisks augums.