Rīgas mērs Nils Ušakovs šonedēļ jau trešo reizi kļuvis par precētu vīru. Par viņa iecerēto kļuvusi viņa biroja vadītāja Iveta Strautiņa. Lai gan abu attiecības pirms tam tika noliegtas un raksturotas tikai kā «darba attiecības», tomēr daudziem gan Rīgas domē, gan ārpus tās sen neesot bijis noslēpums. Turklāt pat laikā, kad mēra kungs vēl bija precēts vīrs.

Iepriekšējo reizi 2010. gadā Ušakovs apprecējās ar Jeļenu Suharevu (kas pēc kāzām kļuva Ušakova), taču šī laulība ilga vien četrus gadus.

Kā šonedēļ vēsta žurnāls Kas Jauns, kāzas notikušas kādā no Rīgas pareizticīgo baznīcām un uz ceremoniju aicināti tikai paši tuvākie jaunā pāra radi un ģimenes draugi.

19. novembrī, savā Facebook profilā mērs publiskojis priecīgās kāzu ziņas apstiprinājumu. "Coming out, так coming out. Я женюсь на Ивете Страутине. Proudtogetmarried".

Tāpat zināms, ka pēc kāzām Rīgas mēra kolēģe pieņems vīra uzvārdu un būs dēvējama par Ivetu Strautiņu-Ušakovu.

"Kāzu ceļojuma gan pagaidām nebūs. Daudz darba. Bet gan jau kādā brīvākā brīdī medusmēnesis būs," žurnālistiem klāstījis Ušakovs.

Sveicam jauno pāri!

Uzziņai:

Par savu un kundzes Jeļenas laulības izjukšanu Nils Ušakovs publiski paziņoja 2014. gada aprīlī, un drīz vien pēc tam atkārtoti pašmāju medijos uzvirmoja runas par viņa attiecībām ar Strautiņu, un pat tika mēļots, ka biroja vadītāja gaida mēra bērna. Runas par abu attiecībām virmoja arī 2013. gadā, turklāt Ušakovs un Strautiņa kopā bieži apmeklēja ne tikai darba, bet arī izklaides un šovbiznesa pasākumus (skatiet fotogalerijā 2013. gada kadrus).

Iveta Strautiņa šīs runas karsti noliedza. Vēl šī gada maijā viņa strikti iestājās, ka nekādu kāzu nebūs.

"Esmu jau to teikusi, ka mums ar Nilu, tik ilgu laiku strādājot kopā, izveidojušās ļoti labas attiecības un mēs bieži kopā pavadām arī brīvo laiku. Bet kāzas jūnijā netiek plānotas - tas nu ir pilnīgi droši," intervijā žurnālam SestDiena sacīja Strautiņa. Tāpat viņa bija sniegusi tiešu atbildi, ka abi nav pāris.

"Nē, mēs neesam pāris un neesam arī potenciālie vīrs un sieva. Vēlreiz teikšu, ka mēs esam tikai labi kolēģi un labi draugi," strikta bijusi mēra biroja vadītāja.