Izglītojoties katram Latvijas mūziķim nenāktu par ļaunu paskatīties, kas notiek "aiz smilšu kastes, kurā viņš spēlē", bet kopēt ārzemju māksliniekus gan nav jēgas, intervijā portālam Mixnews.lv sacīja šovbiznesa producents Juris Millers.

"[Skatoties uz ārzemju mūziķiem], mums nevajadzētu uzreiz ietekmēties un kopēt melnādainos dziedātājus vai dziedātājus, kuriem ģenētiski ir pavisam citas balsenes un reti kurš spēj kaut ko tādu atdarināt. Nav jāatdarina, ir jāmeklē sava unikalitāte, sava unikālā personība, unikālais talants. Tikai ar to mēs varam būt kādam interesanti, nevis ar to, ka mēs labāk vai sliktāk atdarināsim Bejonsi vai kādu citu," pastāstīja Millers.

Jautāts, vai Latvijā tiešām ir daudz unikālu personību, Millers norādīja, ka, ņemot vērā mūsu iedzīvotāju skaitu, to ir daudz.

"Ir jautājums, vai viņiem visiem pietiek motivācijas un pareizas pieejas profesionāli strādāt," uzsvēra producents.

Runājot par to, vai jaunajiem talantiem bez lieliem naudas līdzekļiem ir iespēja Latvijā kaut ko sasniegt, Millers atzina, ka svarīgi ir atrast sev labu komandu.

"Ja viņš atrod pareizos komandas cilvēkus, kuri viņu atbalsta, protams, viņš var izsisties. Svarīga ir komanda, talants un profesionāla attieksme pret darbu, ko tu veic. Ja tas ir mūziķis – pret instrumentu, ko spēlē, ja dziedātājs – pret savu balsi un skatuves kultūru," uzskata producents.