Piektdien, 12.decembra vēlā vakarā «Latvijas 1.rokkafejnīcas» apmeklētājus ar savu klātbūtni aplaimoja arī jaunievēlētais Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš. Šoreiz bez videokameras, bet ar grādīgo dziru rokās. Uzdzīve būtu turpinājusies līdz rītam, ja nebūtu iejaukusies kluba apsardze un pašvaldības policija.
Portālam TVNET, atsaucoties uz aculieciniekiem, izdevies noskaidrot precīzāku notikumu gaitu

Kā TVNET pastāstīja vairāki aculiecinieki, Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš «Latvijas 1.rokkafejnīcā» bijis viegli pamanāms, kā jau vīrietis alkohola reibumā – streipuļoja, skaļi runāja, plātījās ar rokām, un visādi citādi pievērsis sev pastiprinātu uzmanību.

Kaimiņš acīmredzami pārkāpa elementāras pieklājības robežas - kļuva par apgrūtinājumu kluba apmeklētājiem, stāsta aculiecinieki. Tālākie notikumi attīstījušies ātri: kluba apsardze skaidrā latviešu valodā esot palūgusi iereibušo deputātu saglabāt pašcieņu un netraucēt arī citiem izklaidēties.


Acīmredzot apsargu teiktais nav nonācis līdz iereibušā deputāta apziņai, tādēļ Kaimiņam esot lūgts pamest kluba telpas.

Tālākais ir vairāku aculiecinieku teiktā apkopojums.

Sākotnēji iereibušais deputāts esot devies ārā, tomēr pēc brīža atkal esot manīts kluba iekštelpās. Brīdis, kad cietis deputāta deguns, neesot piefiksēts – vai Kaimiņš «saķēries» ar kādu apmeklētāju iekštelpās vai ārpusē; vai varbūt deputāta kungu «noguldīja» kluba apsardze – pagaidām mums nav zināms.

Lai kā tur bija, kluba apsargi savaldījuši manāmi iereibušo Arturu Kaimiņu un pieturējuši pie rokkafejnīcas ārdurvīm, lai brīdī, kad atbrauc pašvaldības policija, miera traucētāju ar Saeimas deputāta apliecību nodotu pieredzējušo tiesībsargu rokās.