Dziedātājs Intars Busulis ir nepatīkami pārsteigts par to, cik naidīgu reakciju tautā izsaucis fakts, ka krievu šovā Голос Maskavā viņu atbalstīt bija ieradies arī Rīgas mērs Nils Ušakovs. Mūziķis skaidro, ka pats uzaicinājis Ušakovu uz koncertu vienkārši kā cilvēku no Latvijas, zinot, ka mērs tajā laikā atradīsies Maskavā, vēsta portāls Delfi.lv.

"Es pats viņu uzlūdzu uz šova tiešraidi, jo allaž priecājos redzēt koncertā viesus no dzimtenes. Zināju, ka Ušakovs tajā laikā būs Maskavā, un aiz cieņas kā pret jebkuru savas valsts amatpersonu uzaicināju uz koncertu. Pats jau mēnesi šova sakarā atrados Maskavā, protams, ka ar prieku satieku cilvēkus no Latvijas.

Uzaicināju Ušakovu uz koncertu vienkārši kā cilvēku, kuram patīk mūzika," sarunā ar DELFI Izklaidi situāciju skaidro Busulis.

Dziedātāju, kurš iekļuvis prestižā krievu šova pusfinālā, nepatīkami pārsteidzis fakts, ka tautieši tā vietā, lai priecātos par Latvijas vārda nešanu pasaulē, visur meklē politisku zemtekstu un pārmet Busulim Krievijas atbalstīšanu.

"Man ir kauns par tiem tautiešiem, kas tā runā. Es zinu, kas es esmu, man ir svarīga manas dzimtenes apziņa, un es uzskatu, ka mums, latviešu tautai, jāturas kopā, jo īpaši šajā laikā. Mums, latviešiem, jābūt vienotiem, nevis vienam otru jāaprej," uzskata Busulis.

Viņš var tikai pasmaidīt par tiem, kas uzskata, ka tieši Ušakovs ir viņa panākumu atslēga slavai Krievijā vai arī krievi izmanto Busuli, lai nemanot sasaistītu Latviju ar Krieviju. Mūziķis skaidro, ka naivi ir domāt, ka viens Krievijas mūzikas šovs tagad tiek izmantots, lai lietu pamatus lieliem politiskiem notikumiem.

"Kāda politika? Man pašam šis šovs pirmkārt ir milzīga pieredze kā mūziķim. Iedomājieties, vienu raidījumu filmē trīsdesmit vai pat četrdesmit kameras. Kaut kas tik mega grandiozs ir tāda pieredze man kā mūziķim! Bet atrodas cilvēki, kuri tur atkal saskata tikai politiku.

Palasot, ko cilvēki raksta internetā, rodas sajūta, ka ir izplatījies kaut kāds dīvains vīruss, kura rezultātā cilvēki vairs paši nesaprot, ko viņi runā. Bet, ja godīgi, man nemaz nav laika lasīt, kā cilvēki internetā paši sevi uzkurina.

Man šobrīd intensīvi jāmācās un jāgatavo jauns materiāls, ar ko pārsteigt klausītājus šova pusfinālā un mēģināt iekļūt finālā," no negācijām distancējas profesionālis.