Kima Kadrašajana no realitātes šova dalībnieces kļuvusi par īstu zvaigzni, tāpēc nav brīnums, ka 23 gadus vecais Džordans Džeims Parks vēlas viņai līdzināties.

Taču britu vizāžists ne tikai kopē viņas stilu un meikapu, bet arī tērē lielu naudu kosmētiskajām procedūrām, kas ļauj viņam izskatīties kā Kadrašjana.

Balstoties uz ārzemju mediju informāciju, Džordans ir iztērējis aptuveni 150 tūkstošus dolāru vīzītēs pie plastiskā ķirurga un veikalos, pērkot zīmolu drēbes.

"Kimā man patīk absolūti viss, es mīlu viņu. Viņa ir visskaistākā sieviete, kādu jebkad esmu redzējis. Viņas āda, mati... Viss ir ideāli. Es smejos, kad cilvēki cenšas mani apvainot, sakot man, ka esmu atdarinājums. Vai viņi domā, ka man patīk izskatīties dabiski? Ja patiktu, tad tā arī staigātu," teica Kadrašjanas fans.

Pirmo reizi viņš ieraudzīja Kimu pirms vairākiem gadiem realitāte šovā. Tieši tad Kima atstāja uz Džordanu iespaidu, un viņš pievērsās procedūrām, lai kļūtu līdzīgs viņai.

Pēdējo gadu laikā Parks ir veicis daudzas botoksa injekcijas, tetovējis uzacis, veicis lāzerepilāciju, mainījis lūpu un vaigu formu.