TV6 gaidāms jauns šovs Sokolovs par seksu un tā vadītājs būs Aleksandrs Sokolovs, kurš ir fotogrāfs, kas plašu popularitāti ieguvis, pateicoties provokatīvajiem un drosmīgajiem erotiskās fotomākslas darbiem. Katrā šova reizē tiks apskatīti dažādi temati, sākot ar pāragras nevainības zaudēšanu līdz dzimumaktam ar grūtnieci, un par tiem savās pārdomās dalīsies konkrētās jomas eksperti. Baudiet jauno šovu par un ap seksu jeb Sokolovs par seksu no 16.janvāra piektdienās 22:00 kanālos TV6 un TVPlay!

TV6 jaunais šovs Sokolovs par seksu būs par seksa tematiku, to vadīs skandalozais kailfoto meistars Aleksandrs Sokolovs, ar kura darbiem var iepazīties šeit. Šova mērķis ir mazināt aizspriedumus par cilvēku intīmo dzīvi, kā arī izglītot un izklaidēt TV6 skatītājus. Akcents tiks likts uz atklātību un intimitāti, vienlaikus radot rotaļīgu, mazliet nenopietnu gaisotni. Par to rūpēsies raidījuma vadītājs, kurš ir gatavs dalīties arī ar neordināriem, šokējošiem un arī amizantiem stāstiem, kas uzklausīti fotosesiju laikā. A.Sokolovs ir cilvēks bez aizspriedumiem, par ko liecina ne vien viņa daiļrade, bet arī publiskie izteikumi. Citējot vācu rakstnieku Lionu Feihtvangeru, kas brīvs no aizspriedumiem, tam jābūt gatavam, ka viņu nesapratīs. A.Sokolovs uzsver, ka no publikas nosodījuma nebaidās, jo tā ir bijusi viena no viņa līdzšinējās darbības blaknēm. A.Sokolovs ir pārliecināts, ka TV6 jaunais šovs par seksu izraisīs milzīgu interesi. A.Sokolovs ir absolvējis fotografēšanas institūtu Milānā un jau 14 gadus strādā par erotisko fotogrāfu.

Baudiet pikantos piektdienu vakarus!

Šovā Sokolovs par seksu aplūkoto tēmu vienojošais elements būs sekss, bet katrs piektdienas vakars būs atšķirīgs, jo ikreizi tiks aplūkota cita ar seksu saistīta tēma. Piemēram, sekss ar sievieti, kura nodarbojas ar bodibildingu, agra nevainības zaudēšana, dzimumakts ar grūtnieci, sekss publiskā vietā, intīmā tuvība tikai pēc kāzām, pirmā seksuālā pieredze, vai dzimumlocekļa izmēram ir nozīme. Gaidāmā sarunu šova laikā vēl tiks apspriests tādas tēmas kā intīmās zonas apmatojums, sekss trijatā, sekss ar ļoti lokanu sievieti, kā arī vienas nakts sakari. Šovs Sokolovs par seksu veidosies gan no studijas intervijām, gan dažādiem sižetiem par konkrētā vakara tēmu. A.Sokolovs iztaujās viesus par viņu personisko pieredzi, saistībā ar konkrēto raidījuma tēmu, un studijā būs gaidāmi arī viesi, kuri spēs sniegt akadēmisku un medicīnisku skaidrojumu par vakara tēmu. Tie būs seksologi, seksopatalogi, psihoterapeiti, ginekologi, urologi, proktologi, andrologi un citi. Tāpat varēs uzzināt uz ielas nejauši sastaptu cilvēku viedokli par aktuālo tematiku. Reizumis sagaidāmi gājieni uz intīmpreču vaikalu, lai piemeklētu specifiskām situācijām piemērotākos aksesuārus.

Bez erotikas nekur…

No janvāra sākuma piektdienu vakari kanālā TV6 kļūs kārdinoši un pievērsti seksa tēmai. Uzreiz pēc tam, kad būs noskatīta Sokolovs par seksu jaunākā epizode, būs laiks erotisko filmu baudīšanai. Ticams, ka stiprā dzimuma pārstāvji novērtēs šādu darba nedēļas izskaņais veltītu programmu. Lūk, daži no nosaukumiem piektdienas vakaru sarūpētajām filmām – Āfrikas kārdinājums (African Temptation), Atkarība (Addiction), Gatavs visam (All in)! Laiks, kad skatīties šīs filmas – ik piektdienas vakars 23:05 kanālā TV6!