Franču aktieris Žerārs Depardjē apgalvo, ka ceļojuma laikā Āfrikā esot nogalinājis un apēdis divas lauvas.

65 gadus vecais Ž. Depardjē sacīja, ka, viesojoties Burkinafaso, dzīvnieki esot nostājušies automašīnas priekšā, kurā viņš bija pasažieris. “Mūsu auto bija salūzis,” aktieris skaidroja britu laikrakstam The Independent. “Divas lauvas gaidīja un nekustējās ne no vietas. Pagāja vairākas stundas, un mēs nevarējām izkāpt no automašīnas. Afrikāņu šoferis bija ļoti nobijies. Mums nebija citas izvēles, kā vien nošaut lauvas.”

Ž. Depardjē jau iepriekš stāstījis par piedzīvojumu ar lauvām, taču līdz šim nebija atklājis, ka pēc tam tos notiesāja.

Ž. Depardjē intervijā stāstīja par 2011. gadā notikušo starpgadījumu, kad viņu par urinēšanu pudelē izraidīja no aviokompānijas Air France lidmašīnas uz Dublinu. “Tur bija stjuarte, kura bija nedaudz nomākta, taču man steidzīgi vajadzēja atviegloties. Izlidošana kavējās 45 minūtes, un priekšā bija vēl septiņas lidmašīnas. Stjuarte pielika priekšā savu kāju, neļaujot man tikt garām, tāpēc es iečurāju pudelē,” skaidro aktieris.

Nesenā intervijā Ž. Depardjē lielījās, ka dienā izdzerot līdz 14 pudelēm grādīgo dzērienu.

Septembrī Ž. Depardjē izdeva autobiogrāfiju, kurā atskatās uz noziedzīgo pagātni, piemēram, ka jaunībā bijis žigolo un zadzis rotaslietas no nesen apglabātu cilvēku kapiem.