Gaidāms jauns šovs «Sokolovs par seksu» un tā vadītājs būs Aleksandrs Sokolovs, kurš ir fotogrāfs, kas plašu popularitāti ieguvis, pateicoties provokatīvajiem un drosmīgajiem erotiskās fotomākslas darbiem. Katrā šova reizē tiks apskatīti dažādi temati, sākot ar pāragras nevainības zaudēšanu līdz dzimumaktam ar grūtnieci, un par tiem savās pārdomās dalīsies konkrētās jomas eksperti.

Šova mērķis ir mazināt aizspriedumus par cilvēku intīmo dzīvi, kā arī izglītot un izklaidēt skatītājus. Akcents tiks likts uz atklātību un intimitāti, vienlaikus radot rotaļīgu, mazliet nenopietnu gaisotni. Par to rūpēsies raidījuma vadītājs, kurš ir gatavs dalīties arī ar neordināriem, šokējošiem un arī amizantiem stāstiem, kas uzklausīti fotosesiju laikā.

A.Sokolovs ir cilvēks bez aizspriedumiem, par ko liecina ne vien viņa daiļrade, bet arī publiskie izteikumi. Citējot vācu rakstnieku Lionu Feihtvangeru, kas brīvs no aizspriedumiem, tam jābūt gatavam, ka viņu nesapratīs. A.Sokolovs uzsver, ka no publikas nosodījuma nebaidās, jo tā ir bijusi viena no viņa līdzšinējās darbības blaknēm. A.Sokolovs ir pārliecināts, ka jaunais šovs par seksu izraisīs milzīgu interesi. A.Sokolovs ir absolvējis fotografēšanas institūtu Milānā un jau 14 gadus strādā par erotisko fotogrāfu.

Šovā Sokolovs par seksu aplūkoto tēmu vienojošais elements būs sekss, bet katrs piektdienas vakars būs atšķirīgs, jo ikreizi tiks aplūkota cita ar seksu saistīta tēma. Piemēram, sekss ar sievieti, kura nodarbojas ar bodibildingu, agra nevainības zaudēšana, dzimumakts ar grūtnieci, sekss publiskā vietā, intīmā tuvība tikai pēc kāzām, pirmā seksuālā pieredze, vai dzimumlocekļa izmēram ir nozīme. Gaidāmā sarunu šova laikā vēl tiks apspriests tādas tēmas kā intīmās zonas apmatojums, sekss trijatā, sekss ar ļoti lokanu sievieti, kā arī vienas nakts sakari. Šovs Sokolovs par seksu veidosies gan no studijas intervijām, gan dažādiem sižetiem par konkrētā vakara tēmu. A.Sokolovs iztaujās viesus par viņu personisko pieredzi, saistībā ar konkrēto raidījuma tēmu, un studijā būs gaidāmi arī viesi, kuri spēs sniegt akadēmisku un medicīnisku skaidrojumu par vakara tēmu. Tie būs seksologi, seksopatalogi, psihoterapeiti, ginekologi, urologi, proktologi, andrologi un citi. Tāpat varēs uzzināt uz ielas nejauši sastaptu cilvēku viedokli par aktuālo tematiku. Reizumis sagaidāmi gājieni uz intīmpreču vaikalu, lai piemeklētu specifiskām situācijām piemērotākos aksesuārus.