Samanta Tīna nu pat atgriezusies no Lietuvas, kur ļoti sīvā konkurencē spēja pārvarēt pusfināla barjeru un iekļūt „Lietuvos Balsas 3” finālā.

Svētdienas vakarāminētā šova ietvaros notika pusfināls, kurā tika noskaidroti astoņi labākie, starp kuriem ir arī mūsu dziedātāja Samanta Tīna. Izpildot lietuviešu dziesmu - Jurgos Arija no kinofilmas “Velnio Nuotaka”Samanta Tīna spēja iegūt augstāko žūrijas vērtējumu.

Konkursa noteikumi paredz, ka katrs žūrijas loceklis dziedātājiem, kuri šova laikā viņus izvēlējās par saviem mentoriem, pēc priekšnesuma nosauc sava vērtējuma sadalījumu procentuāli, dodot labākajam, attiecīgi, 40%, otrajam 30%, trešajam 20% - un 10% vājākajam dziedātājam. Neskatoties uz to, ka Samantas Tīnas mentors lietuviešu operas dziedātājs Merūnas Vitulskis Samantai Tīnai iedeva augstāko novērtējumu – 40% balsu, to vai Samantai Tīnai bija lemts iesoļot šova nākamajā kārtā jau atkal noteica skatītāji, kuri “kārtis sajauca” no jauna un par līderi iebalsoja savu tautieti Agni Juškinaiti.

Neskatoties uz atšķirīgo žūrijas un skatītāju vērtējumu kopvērtējuma balsojumā par Samantu nobalsoja aptuveni 25% lietuviešu, 40 % balsu atdodot savai tautietei Agnei, kura šova finālā tika kāpirmā no Merunas četrinieka, pateicoties kura piešķirtie 40% balsu ļāva Samantai stabili kā otrajai iekļūt finālā, kas notiks 28.decembrī, kad viņa izpildīs Islandiešu izpildītājas Bjorkas dziesmu “It,s oh so quiet”. Uzvaras gadījumā Samantai būs jādzied „Lietuvos Balsas 3” superfinālā, kas notiks tiešraidē -2015.gada 01.janvārī.

„Gaisotne šovā bija sevišķi saspringta, jošovu pameta tieši puse no dalībniekiem. Uzdevums dziedāt lietuviski, turklāt tik atbildīgā un izšķirošā brīdī radīja manī lieku nervozitāti! Sagatavojusies biju labi, vārdus zināju, taču tik un tā no uztraukuma nezināju kur likties. Ģenerālmēģinājumāarī viss negāja tik gludi kā gribētos. Mana mentora grupā no kuriem šovā divi palika, bet divi devās prom, bija palikuši tikai paši labākie, turklāt, kā atzinažūrijas dalībnieki, un pats četrinieka mentors Merunas Vitulskis, starp visiem četriniekiem viņa grupas četri dalībnieki vokāla ziņā šovā ir paši spēcīgākie, līdz ar to intriga, pirms tika nosaukti finālisti, bija kā ne kad. Šova skatītāji un arī dalībnieki apzinājās, ka izkrist var jebkurš. Par laimi tiešraidē man ar dziesmas izpildījumu viss izdevās, norunāju lietuviski ievadrunu, sakot, ka dziesma ir veltījums lietuviešiem svētkos. Žūrijas un skatītāju kopējais balsojums ļāva man iegūt otro vietu un turpināt šovu. Ņemot vērā, ka pirmo vietu ieguva, sievietei neraksturīgi zemās balss īpašniece, Agne Juškinaite, nākošais balsojums par iekļūšanu labāko četriniekā būs izšķirošs, jo ņemot vērāsvētdienas lielo lietuviešu atbalstu manai konkurentei Agnei Juškinaitei, priekšā gaida vēl viena ļoti smaga un satraukuma pilna svētdiena, ļoti ceru, ka ne pēdējā, jo no mums abām tālāk tiks tikai viena!” cerību un apņēmības pilna teica Samanta.

“Gribu pateikt milzīgu paldies saviem atbalstītājiem Latvijā – kompānijai “BAD BOYS TOYS”, kas visa šova garumā mani Lietuvā nogādā elegantās automašīnās sveiku un veselu ar izpalīdzīgiem un smaidīgiem šoferiem, īpašs paldies Elmīrai Kakimovai “EFL Fashion” īpašniecei un zīmola dibinātājai par neatkārtojamu izskatu uz skatuves, ko sniedz viņas fantastiskās kleitas, kā arī sirsnīgs paldies grupas “DaGamba” pianistam Dainim Tenim par lietuviešu valodas stundām valodas izkopšanai. Bez Jums tikt tik tālu būtu daudz, daudz grūtāk! Paldies Jums visiem!"