LNT gaidāma slepkavību seriāla Noziegumam pa pēdām noslēdzošā, 12.sezona. Bijusī angļu valodas skolotāja un slavena mistēriju rakstniece Džesika Flečere ir apveltīta ar lieliskām dotībām, atrisināt noslēpumainas slepkavības. Šķiet, ka slepkavības seko viņai līdz, jo tās notiek visur, kurp vien viņa dodas. Arī šosezon ar savu draugu un līdzcilvēku palīdzību Flečeres kundzei izdosies atrisināt dīvainākās slepkavības. Skatieties, kādus pārsteigumus Flečerei sagādās 12.sezona no 8.februāra svētdienās 18:00 kanālā LNT!

Flečere izbauda vispasaules uzmanību!          

LNT piedāvātais seriāls Noziegumam pa pēdām ir viens no interesantākajiem 80.gadu laika slepkavību seriāliem, un tieši šī iemesla dēļ tas ir viens no veiksmīgākajiem un ilgāk pārraidītajiem televīzijas seriāliem vēsturē. Jaunā, 12.sezona pārsteidz ar daudz labāku seriāla uzbūvi, vēl spēcīgāku humora izjūtu un, pats galvenais - ar sarežģītām slepkavību izmeklēšanām. Lai gan policija bieži vien ir gatava apcietināt, viņuprāt, atbilstošāko aizdomās turēto, Flečere, izmantojot savu negausīgo zinātkāri un novērojumus, atklāj patiesos vainīgos. Kā jau ierasts, arī šosezon LNT skatītāji ieraudzīs dažādus un dīvainus slepkavību veidus kā indēšanu, nošaušanu, saduršanu, pakāršanu un citius.

Kā jau ierasts, Flečeres, pilnā vārdā Beatrises Makgilas Flečeres, lomu atveidos angļu izcelsmes amerikāņu aktrise un dziedātaja Andžela Bridžita Lansburija (Angela Brigid Lansbury). 2014.gadā A.Lansburija saņēma Britu impērijas ordeni par ieguldījumu teātra mākslā un labdarībā. Viņa spēlējusi nozīmīgas lomas vairākās filmās, taču pasaulē visplašāk pazīstama tieši pateicoties seriālam Noziegumam pa pēdām.

Šosezon Flečere ir aizņemta ar mistēriju romānu rakstīšanu, tādā veidā mēģinot tikt pāri vīra Frenka pēkšņajai nāvei. Frenka brāļadēls Gradijs, kuru uzaudzinājusi Flečeres kundze, atrod vienu no viņas romāniem un, viņai nezinot, iesniedz to izdevējiem. Tas ne tikai tiek publicēts, bet arī kļūst par bestselleru. Drīz vien Flečere kļūst par starptautisku slavenību un ceļo gan visā ASV, gan pasaulē, prezentējot romānus. Viņa dodas uz Īriju, Meksiku, Romu un pat Japānu. Viņa arī lieliski parāda savas iegūtās iemaņas slepkavību atrisināšanā un kļūst par atzītu amatieru kriminoloģisti. Lielu palīdzību Flečerei sniedz ar viņas draugi Sets Hazlits (Seth Hazlitt) un šerifs Amos Tupers (Amos Tupper), kā arī vēlāk bijušais Ņujorkas šerifs Morts Metzgers (Mort Metzger), Bostonas privātdetektīvs Harijs MakGravs, (Harry McGraw).

Spilgtākie vieskatieri 12.sezonā ir Geralds MakRanijs (Gerald McRaney), kurš savu aktiera karjeru uzsāka jau pamatskolā, kad, spēlējot futbolu, savainoja celi un pievienojās aktiermākslas pulciņam. Pēc tam vairākus gadus G.MakRanijs spēlēja mazas lomas, līdz ieguva Rika Saimona lomu seriālā Saimons un Saimons (Simon & Simon). Vēl seriālā kā viesaktieris piedalīsies Rozalinda Čao (Rosalind Chao) un Bo Svensons (Bo Svenson). R.Čao ir amerikāņu aktrise, sieva un divu bērnu māte, kura plašāk pazīstama no filmām Es esmu Sems (I Am Sam) un Dīvainā piektdiena (Freaky Friday). Savukārt B.Svensons ir zviedru izcelsmes aktieris, kurš jau bērnība pārcēlies uz ASV. Piedalījies neskaitāmās asa sižeta filmās un seriālos gan ASV, gan Zviedrijā jau no 1965.gada. Arī šobrīd viņš filmējas dāņu filmā  Manas māsas bērns un Zelta kalnrači (Min søsters børn og guldgraverne).

Skatieties Noziegums pa pēdām 12.sezonu no 8.februāra svētdienās 18:00 kanālā LNT!

Tava televīzija no sirds!