Fotogalerijā šarmantā teoloģe Anna Lieckalniņa.

Uzziņai:

 
TV3 īpašā pasākumā atklāja ilgi gaidīto un krāšņo šovu Dejo ar zvaigzni. Atklāšanas pasākums norisinājās četrzvaigžņu viesnīcā Baltvilla un to vadīja Dejo ar zvaigzni vadītāji Maija Silova ar Jāni Āmani. Pasākuma laikā vadītāji atklāja šova dalībniekus un iepazīstināja ar žūrijas pārstāvjiem, kas ik svētdienas vakaruvērtēs deju priekšnesumus. Nenokavējiet pāru debiju šovā Dejo ar zvaigzni jau 22.februārī 20:00 tiešraidē kanālos TV3 un TVPlay!

TV3 šova Dejo ar zvaigzniatklāšanas pasākumā valdīja patīkama gaisotne un prieks, jo ikviens no iesaistītajiem ar nepacietību gaida šova sākšanos. Par sanākušo viesu labsajūtu rūpējās Dejo ar zvaigzni vadītāji – modes pazinēja Maija Silova un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Āmanis. J.Āmanisstāsta vairāk par pieņemto izaicinājumu: „Piedāvājumu vadīt šovu sākotnēji uztvēru mazliet vieglprātīgi, taču ātri vien sapratu, ka tas ir jauns izaicinājums un iespēja iejusties vēl nebijušā lomā. Līdz šim pat nebiju iedomājies, cik liels darbs tiek ieguldīts šova tapšanā! Spēju novērtēt arī dalībnieku uzdrīkstēšanos piedalīties deju šovā, un varu vilkt paralēles ar sevi – šāda veida pieredze tā ir pirmā gan man, gan tiem, kas dejo zvaigžņu statusā.” Par J.Āmaņa dejotprasmi pasmaida gan viņš pats, gan viens no šova žūrijas pārstāvjiem – mūziklu un muzikālo izrāžu horeogrāfs Alberts Kivlenieks: „Viņa individualitāte izpaužas arī attiecībās ar deju. Neslēpšu, ka viņš nav viens no izcilākajiem dejojošajiem aktieriem, taču viņa pozitīvisms spēj to kompensēt, un rezultāts vienmēr ir labs.”

Iepazīstiet šova dalībniekus

M.Silova dalās pārdomās par gaidāmo: ,,Deja – tas ir stāsts, un man būs interesanti, kādus stāstus mums pavēstīs dalībnieki. Katra svētdiena būs gluži vai pavadīta Šeherezādes kompānijā, un mums būs mūsdienīga pasaka, ko redzēt, sajust un piedalīties tajā, kur neiztrūks kuriozu un neparedzamu situāciju pavērsienu, jo nebūs tikai bizē, marmelāde un zefīrs, arī sava vērmeļu saujiņa mūs gaida.”

Ik svētdienas vakaru tiešraidē TV3 skatītāji varēs novērtēt dalībnieku un viņu profesionālo deju partneru sagatavotos priekšnesumu. Deju laukumā varēs redzētaktieri Gintu Grāveli un divkārtējo Latvijas čempioni 10 deju programmā pieaugušo vecumu grupā Lieni Tarani, dziedātāju Lieni Greifāni un profesionālo dejotāju, treneri, sporta deju tiesnesiViktoru Haritonovu,dziedātāju un dziesmu autori Lolitu Novikovu un Latvijas Latīņamerikas deju čempionu pieaugušo grupā Andri Antuzeviču, Latvijas Lepnumu, biznesa analītiķi Mārtiņu Oliņu un Latvijas Latīņamerikas deju čempioni pieaugušo grupā Ilzi Jankovsku. Tāpat dejām šovā Dejo ar zvaigzni ļausiesViņas melo labāk aktrise Evija Skulte un starptautiskais klases dejotājs, Latvijas vicečempions 10 deju programmā Raimonds Andersons, šefpavārs, latviešu dendijsElmārs Tannis un prestižo United Kingdom Open Rising Star Championships uzvarētāja, pasaulslaveno sporta deju un savulaik Brodvejas šova Burn The Floor dalībniece Elza Pole,personības izaugsmes trenereAnna Lieckalniņa un Latvijas Republikas Showdance čempionāta 2.vietas ieguvējs Jānis Strēlnieks, Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols un Latvijas vicečempione Latīņamerikas dejās, daudzkārtēja starptautisko sacensību laureāte Lesia Bogačova, modele, skaistumkonkursu laureāteDiāna Kubasova un finālists Latvijas sporta deju čempionātos gan Latīņamerikas, gan 10 deju programmā Kārlis Kemlers, Sokolovs par seksu vadītājs, fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs un divkārtēja Latvijas čempione, starptautisko sporta deju sacensību fināliste Marta Kalēja un biznesa lēdijaSvetlana Loeva un Latvijas Kausa izcīņas posmu sporta dejās finālists un laureāts jauniešu vecuma grupā, Salsa Baltic Show Cup 2011 uzvarētājs Mārtiņš Kagainis. Visi šie pāri tiksies deju laukumā, lai turpmākās 10 nedēļas cīnītos par uzvaru un Čempiona titulu!

M.Silova piebilst: „Mēs un skatītāji varēsim būt liecinieki emociju lidojumam, neviltotām kaislībām un mirkļa burvībai, ko dāvā deju kustību valdzinājums un tas, kā deju pāri baudīs šo neaizmirstamo piedzīvojumu, ļaujot skatītājam ielūkoties viņu iekšējā pasaulē. Jo deja, tas ir intīms, bet arī taktisks aicinājums savā teritorijā!”

Dalībniekus vērtēs profesionāļi

Dejo ar zvaigzni dalībnieku uzstāšanos ik svētdienas vakaru vērtēs patiesi stingra žūrija. Tās sastāvā būs baleta pedagogs Vladimirs Ponomarjovs, profesionālo sporta deju sacensību tiesnese un trenere, deju studijas 7 vadītājaAgita Mironova un mūziklu un muzikālo izrāžu horeogrāfs A.Kivlenieks.

Balsot varēs arī internetā

Ziņu un izklaides portāla Skaties.lv apmeklētājiem šova laikā būs unikāla iespēja balsot par Dejo ar zvaigzni dalībniekiem – katra Skaties.lv apmeklētāja balss tiks ņemta vērā kopējā šova balsojumā.