Mārtiņš Ruskis, 20.februārī, draugu pulkā “Pacho music cafe” un vēlāk ar īpašu koncertu faniem klubā “Četri balti krekli” prezentēja savu pirmo albumu “Pieskāriens”.

Mārtiņa Ruska solo albuma “Pieskāriens” prezentācijas pirmo daļu, “Pacho music cafe”, Mārstaļu ielā, apmeklēja vairāk ne kā simts lūgto viesu. Starp kuriem bija Mārtiņa Ruska ģimene, draugi, TV šova “OKartes skatuve” kolēģi Kristaps Pujāts, Sabīne Berezina, Kaspars Blūms Blūmanis jeb Kašers un Mārtiņš Jātnieks, kā arī Andris Kivičs, Normunds Rutulis, Ansis Klintsons, Jānis Mellēns, Elīna Širokova, Ralfs Eilands, Maija Stuģe jeb Jenny May, Ginta Krievkalna, Kristīne Šomase, Māris Lasmanis un “Dejo ar zvaigzni” dalībnieks Mārtiņš Oliņš un citi.

Vislielāko pateicību Mārtiņš Ruskis izteica savai mammai par atbalstu it visā, brālim Kārlim par to, ka pirmo ģitāru Mārtiņam ir nopircis tieši viņš un savam menedžmentam par to, ka “Pieskāriens”  ir tapis un ir tieši šāds, kādu mēs to dzirdam šobrīd. Mārtiņš augsti vērtē sadarbību ar Jāni Čubaru, Ivaru Makstnieku un Normundu Rutuli, kuri palīdzēja dziesmu tapšanas procesā.

Par sava pirmā solo albuma izdošanu Mārtiņš Ruskis atklāj: “Jūtos gandarīts par padarīto. Viens sapnis ir piepildīts un izdzīvots, laiks nākošajiem!”

Savukārt ap pusnakti notiekošajā koncertā klubā “Četri balti krekli” vislielākās ovācijas tika veltītas Martiņa Ruska orģināldziesmām. Vairāk nekā simts Martiņa Ruska talanta cienītāju dziedāja līdzi visām Mārtiņa izpildītajām dziesmām.

Solo albuma „Pieskāriens” ir iekļautas 10 jaunradītas Mārtiņa Ruska dziesmas un divi jau iepriekš izdotu singlu remiksi „Ugunīs” un „Pieskāriens”, kuru tapšanā ir piedalījušies un līdz darbojušies tādi mūziķi, tekstu autori un mākslinieki kā Pēteris Upelnieks, Ivars Makstnieks, Andris Lazdāns, Normunds Rutulis, Kristaps Pujāts, Valters Pūce u.c.