Restorāns “Tex-Mex” nācis klajā ar jaunu piedāvājumu - “ĀTRI vai BEZMAKSAS”, kas īpaši aktuāls ir tiem cilvēkiem, kuriem saspringtā darba dēļ nav laika paēst pusdienas. Akcijas ietvaros, pasūtot ēdienu no biznesa pusdienu piedāvājuma, tas tiks atnests 15 minūšu laikā, taču, ja šis laiks tiks pārsniegts, tad pasūtītā maltīte būs bez maksas!

“Apzināmies, ka visiem strādājošajiem cilvēkiem praktiski nav laika ieturēt maltīti pusdienās vai labākajā gadījumā – tas ir ļoti limitēts, tāpēc optimizējām restorāna darbības procesus, būtiski paātrinot klientu apkalpošanas servisu. Papildus mēs saviem klientiem piedāvājam šādu unikālu akciju, kurā ir apvienota gan apkalpošana, gan saglabāta piedāvāto ēdienu kvalitāte,” stāsta restorānu tīkla “Tex-Mex” mārketinga direktors Aleksejs Krivcuns.

Restorāna “Tex-Mex” piedāvātajā biznesa pusdienu komplektā ietilpst zupa, otrais ēdiens un saldais, bet katra ēdiena pasūtījuma laiks atsevišķi būtu attiecīgi 5, 10 un 5 minūtes. Savukārt, pasūtot pilno komplektu, restorāns “Tex-Mex” šos ēdienus pagatavos 15 minūšu laikā. Būtiski, ka biznesa pusdienu piedāvājums ir ļoti plašs, kas piemērots katra gardēža gaumei – 15 minūšu laikā būs iespēja mieloties ar gardu tītara cepeti vai ļuļa kebabu!

15 minūšu laika atskaite tiek sākta brīdī, kad ir veikts pasūtījums. Savukārt tā apstādināta tiek tad, kad pasūtījums novietots uz konkrētā klienta galda. Šī akcija notiek katru darbadienu restorānā “Tex-Mex” (Dzirnavu iela 59).

Par restorānu “Tex-Mex”

“Tex-Mex” restorāns Dzirnavu ielā 59 vienmēr priecē ar jautru atmosfēru un atbilstošu interjeru. “Tex-Mex” apvieno labākos ēdienus no Teksasas un Meksikas reģionu virtuvēm. Restorānu tīkls “Tex-Mex” Latvijā zināms jau vairāk kā 13 gadus un ir lielākais meksikāņu restorānu tīkls Baltijā. Šobrīd Latvijā ir seši “Tex-Mex” restorāni un viens “Tex-Mex Republic” restorāns. TEX-MEX virtuve ir uzskatāmākais piemērs Amerikas un Meksikas multikultūrai, kuru raksturo interesanti savdabīgs ēdiens, tajā dominē tādi produkti kā kukurūza, pupiņas un asas garšvielas. TEX-MEX restorāni ir patīkama atpūtas vieta kā visai ģimenei, tā draugu vai darba kolēģu kompānijai, turklāt esam pieejami jebkurā laikā! TEX-MEX virtuve sniegs jums labu noskaņojumu un pozitīvu enerģiju 24 stundas diennaktī.