Gribi savaldzināt savu mīļoto? Izbrīnīt vīru? Uztaisi savam izredzētajam patiešām karalisku dāvanu!

Tu vēl nezini, kas tas tāds ir? Tās ir praktiskās nodarbes, kuras atvērs tev daudzus sievietes un vīrieša fizioloģijas noslēpumus, par kuriem mums nestāstīja skolā. Izskaidros vīriešu psiholoģiju sīkumos, bet pats galvenais - parādīs visas kustības uz īstiem trenažieriem. Nekādu burkānu un banānu - katru dalībnieci gaida sterilizētais silikona "Koļeņka".

"Man ir cieta pārlieciba ka, ja partneri nenodarbojas ar orālo seksu, tad viņu attiecības jau ir nolemtas" – saka Jekaterina Ļubimova, galvenais seks-koučinga pedagogs Krievijā, starptautiskā Treninga-centru tīkla "Sekss.RF" dibinātāja, grāmatas "Par ko klusē vīrieši" autore. Jekaterina precīzi zina, par ko runā.  Viņas centra misija ir ģimenes attiecību radīsana un nostiprinājums. Ar šī centra palīdzību laimīgo sieviešu skaits Krievijā jau krietni pieaudzis un sastāda 100 000! 14.un 15.martā tāda izdevība būs arī tev, jo viens no vadošajiem "SEX.RF" koučiem atkal ir Rīgā!

"Es esmu pārliecināta, ka sekss ir pirmkārt māksla un ka sieviete gultā var būt vienlaikus gan aktrise, gan režisors, lai realizētu visas pašas gaidītākās partnera fantazijas.  Un ja pie tā visa sieviete vēl pilnībā parvalda atšķirīgas seksualās tehnikas, tad uzvara vīrieša acīs viņai ir vienkarši garantēta!

Mūsu treniņos es iepazīstos un komunicēju ar visdažādāko vecumu sievietēm un jaunkundzēm. Un lūk, kāda skumīga statistika iezīmējās: neviens, ne ar vienu no šobrīd 40 līdz 45 gadu vecām sievietēm, bērnībā nesarunājās par seksu. Tikai 33% jaukundzēm, kurām šobrīd ir no 18 līdz 25 gadiem, bērnībā ir izdevies parunāt ar vecākiem par intīmām tēmām. Šī neizglītotība noved pie katastrofiskām sekām: nekārtīgiem sakariem, nevēlamām grūtniecībām, pie saslimšanām, pie neapmierinātības un nedrošības sevī.  Kad sieviete nesaprot, cik ļoti viņa ir laba (vai cik viņa varētu būt laba) gultā, tad  viņai rodas bailes, kļūt neseksuālai vīrieša acīs un pazaudēt viņu. Un tad viņa, "ieslīkstot" zem partnera, pazaudē kontroli pār savu personīgo dzīvi. Pie tam, smelties praktisku informāciju no interneta - ir praktiski neiespējami, kaut tās tur ir ļoti daudz, tai skaitā arī no apšaubāmiem avotiem, vai arī piedāvātās tehnikas ir grūtas un viņu realizācija dažreiz ir pat nedroša. Es, savukārt, uz mūsu treniņos rādu, ka kaislīgs sekss ir iespējams visām sievietēm bez izņēmumiem"! – Jekaterina Ļubimova, galvenais Krievijas seksa koučinga pedagogs.

Pieredzējušu sieviešu uzskati:

Natālija, 23 gadi

Man nopirka biļeti uz treniņu mans puisis, un es sākumā apvainojos. Padomāju, ka viņš uzskata mani par "neapķērīgu"... Bet trenere gan stāstija, ka tas ir tāds veids vīriešiem, kā uzsildīt sevi, un pēc tam gaidīt draudzeni ar svētku noskaņojumu. Un jā,patiešām! - mans vīrietis mani satika ar ziediem! Un pēc tam mūsu intīmā dzīve kļuva daudz interesantāka.

Aļina, 29 gadi

Man ir ļoti svarīgi pateikt jums paldies, tāpēc, ka mēneša laikā pēc treniņa mans jaunais cilvēks izteica bildinājumu! Ar seksu es viņu paņēmu - precīzi! Gribu pie jums uz vecmeitu ballīti atvest savas draudzenes, lai nav garlaicīgi būt vienīgai precētai! Bet galvenais - man pašlaik tāds noskaņojums, ka veicas absolūti viss, un ne tikai seksā!

Anastasija, 48 gadi

Bērni jau pieauguši, pat gaidu mazbērnus. Likās, kāds sekss tur man vairs var būt! Aizgāju uz treniņu vienkārši aiz ziņkārības, aiz nav ko darīt. Bet saņēmu - pilnīgas intīmās dzives izmaiņas!  Es no jauna esmu sieviete priekš sava vīra, bet ne māte kā iepriekš (viņš pēdējā laikā pat bija sācis mani tā dēvēt - ne vārdā, bet "māte"). Vīrs sacīja, ka pirmā nakts ar "jauno sievu" bija pats negaidītākais notikums viņa dzivē. Taču mani pašu apciemoja jau sen aizmirstās izjūtas un kaisle. Paldies, ka uzdāvinājāt mūsu laulībai otro dzīvi!

Treniņu norises vieta:

Smilšu iela 3, Rīga, Latvija


Treniņu saraksts:

Oralā seksa māksla - 14.03 un 15.03   No 13: 00 līdz 16: 30

Intīmie Muskuļi - 14.03 No 19: 00 līdz 22: 30

Spilgts Vīriešu Orgasms - 15.03 No 19: 00 līdz 22: 30

Numurs reģistrācijai un papildinformācijai : +371 66 104 858

Biļešu pārdošanaŠEIT

Šampanietis, labs garastāvoklis un anonimitāte garantēta!