Dziedātāja Antra Stafecka vakar ar uzstāšanos koncertzālē “Rīga” prezentēja debijas albumu “Vientuļā zvaigzne”. Tajā iekļautas dziesmas, kas radītas kopā ar dziedātājas mammu Ilzi Mūrnieci (daudzu tekstu autore) un Jāni Čubaru (mūzikas līdzautors, grupas Otra puse ģitārists).

 Antra Stafecka: “Albums tapa ilgi. Sākām tam noskaņoties jau sen. Daudz apspriedām, domājām un runājām. Bet īsti nevarējām izkustēties no vietas, jo biju iesaistīta citu mākslinieku projektos un pietrūka laika savai attīstībai. Taču tā bija skola un pieredze… Pērnruden beidzot sākām reāli strādāt un šā gada sākumā viss bija pabeigts. Man bija ļoti svarīgi, lai albumā nav nekā nejauša, lai viss ir pamatots, manis un pārējo iesaistīto izjusts un arī klausītājiem sajūtams. Pat tik ļoti, ka man bija jābūt pārliecinātai, ka arī cilvēks pie studijas pults saprot vārdus, ko dziedu. Tituldziesmas “Vientuļā zvaigzne” tekstu mana mamma uzrakstīja jau pirms diviem gadiem, bet es gaidīju īstās emocijas, īsto dvēseles reakciju.”

Kā papildu dziesma albumā iekļauta nesen TV šovā Supernova veiksmīgi startējusī “It’s the Night”, ko Antra sauc par sev netipisku: “Tā nav man raksturīga, bet šoreiz atļāvos arī tādu - lai tiem, kuri saka, ka es dziedu tikai tās dvēseliskās un nopietnās dziesmas, pierādītu, ka varu arī citādāk. Gribēju pierādīt, ka es varu ļoti daudz!”

Plašākai publikai Antra Stafecka kļuva zināma 2012.gadā kā TV šovā “O’kartes akadēmija” dalībniece, kā arī sadarbojoties ar Raimondu Paulu, Uldi Marhileviču, un Igo, kā arī grupām “Otra puse” un ‘Colt”.

CD nopērkams mūzikas veikalos, MP3 - portālā Doremi.lv: doremi.lv/Music/item/vientula-zvaigzne-1

Antras Stafeckas video “Pasargā”: