TV Zvaigznes Edgara Toretto publiskā atzīšanās:

"Es esmu nimfomāns. Esmu dzīvojis visādi, bet mani allaž pastiprināti interesējis sekss un interesējis neparastā veidā. Man ļoti agri, šķiet, ka jau deviņu gadu vecumā, sākās erekcija, un pastiprinātā interese par seksu vēlāk pilnībā sagrāva manu dzīvi. 

Man ir vēlme detalizēti runāt par seksu un es varu par to runā dienu un nakti. Un agrāk tas bijis pārņēmis manu ikdienu, nevarēju normāli strādāt , man traucēja! Es pieņēmu radikālu lēmumu. Ārstēties. Jo vairs nejutu nekādas robežas, seksu gribējās četras, piecas reizes dienā. Kā narkomānam kārtējo devu. No rīta kā normāls cilvēks gāju uz darbu, bet domās jau biju viņas biksītēs. Braucu pie meitenes pusdienlaikā, lai apmierinātu savu nenormālo tieksmi pēc seksa. Caurām diennaktīm skatījos porno. Pat naktīs sapņoju par seksu ar vairākām meitenēm vienlaicīgi. Slapjie sapņi turpināja graut manu zemapziņu, attiecības ar meiteni bija sabojātas, jo man ar viņu vienu vairs nepietika. Aizrāvos ar svingerklubiem un brīvo laiku pavadīju tur, nepiedalījos orģijās, manpietika tikai vērojot tās...Man bija 26 gadi, kad uzsāku ārstēšanos no seksa atkarības kādā Vācijas klīnikā. Pusgadu biju ārstu uzraudzībā, dzēru ļoti stipras hormonālās tabletes, kā rezultātā man sākās liekā svara problēmas. pametu klīniku, tā arī līdz galam neizārstējies. "Sapratu, ka negribu to visu. Negribu ļaut snobiskiem bagātnieku dakteriem ietekmēt manu skatījumu uz tādu normālu dzīves parādību kā sekss. Es pārstāju ārstēšanos.

Cilvēkam jāspēj sadzīvot ar savām īpatnībām un pieņemt tās kā normālu parādību. Man tas ir izdevies. Mana savā ziņā anomālija man piešķir pavisam citu skatījumu uz seksu

Esmu gatavs par to runāt sabiedrībā, un gatavs dalīties ar ninfomāna skatu uz seksu!"

Avots: Delfi.lv