Vakar, 22. martā, TV3 kanāla skatītāji varēja vērot piekto šova Dejo ar zvaigzni uznācienu, kurā varējām redzēt daudz interesantu notikumu – karstasinīgus un emociju pilnus priekšnesumus un pirmo devītnieku no Vladimira Ponomarjova, bet šovu šoreiz pamest nācās Annai Lieckalniņai un Jānim Strēlniekam.

Šoreiz šovs iesākās bez pārpratumiem – gan šova vadītāji, gan arī dejotāji bija savās vietās, un mūsu varoņi bija gatavi parādīt savu labāko sniegumu. Vakar varējām redzēt arī Elzu Poli, kura pagājušajā nedēļā sava deju partnera – Elmāra Taņņa – traumas dēļ šovu pameta priekšlaikus. Viņa uz deju laukuma tomēr iznāca, priecējot skatītājus ar īpašu priekšnesumu, kurā dejoja uzreiz ar sešiem puišiem.

Piektais uznāciens nozīmē viduslīnijas novilkšanu šovā, jo palikušas tieši tikpat sērijas līdz lielajam finālam. Šodien varējām vērot daudz interesantu notikumu, piemēram, Lienes Greifānes un Viktora Haritonova lieliski sagatavoto un parādīto deju. Tas saņēma lielāko līdz šim saņemto atzinību no bargākā žūrijas locekļa, baleta meistara Vladimira Ponomarjova.

Vēl viens interesants, turklāt pirms tam nebijis notikums, bija eksāmens, kurā visiem šova dalībniekiem bija jāpārbauda savas zināšanas par deju soļiem. Katram pārim bija jāizvēlas aploksne, lai noteiktu dziesmu, kas skanēs, un attiecīgi arī jānodejo atbilstošā deja. Trīs veiksmīgākie saņēma klāt vienu punktu žūrijas vērtējumam, un tie bija Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis, Evija Skulte un Raimonds Andersons, bet žūrijas novērtētākie – Greifāne un Haritonovs – saņēma klāt vēl vienu punktu.

Jau pieminētā Greifāne ar savu deju partneri uzstādījusi jaunu latiņu žūrijas vērtējumā – 27 punkti (no visiem saņemti devītnieki) + 1 punkts eksāmenā, bet visvājāk novērtētais priekšnesums šoreiz bija Diānai Kubasovai un Kārlim Kemleram, kuri saņēma tikai 18 no 30 iespējamajiem punktiem.

Kā ierasts, otrus 50% no kopvērtējuma veido skatītāju balsojums, kas iedalās divās daļās – interneta un telefonbalsojums. Neņemot vērā to, ka meitene vēl dažas stundas pirms uzstāšanās mocījās ar paaugstinātu temperatūru, trešo nedēļu pēc kārtas internetā visnovērtētākie bija Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, kas tikpat nedēļas pēc kārtas ir kopvērtējuma uzvarētāji. Turpretī visvājāko rezultātu uzrādīja Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks, kuriem šovs bija jāpamet. “Es biju gatava saņemt zemas atzīmes. Esmu ļoti priecīga par šovā pavadīto laiku, tāpēc jāskatās no gaišās puses – varēšu pievērsties visām ikdienas lietām, kas līdz šim tika noliktas malā,” uzreiz pēc tiešraides atzina Lieckalniņa.