Trīs stundas dzīvās mūzikas - «The ORCHESTRA» Arēnā Rīga, 30. aprīlī

Leģendārie  ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA mūziķi, kas izpildīs visu laiku labākos hitus «Ticket to the Moon, «Time», «Roll Over Beethoven», «Sweet Talking Women», «Here The News» un citus.

Skatītāju iemīļotos ELO mūziķus viņu koncertā sveiks un burvīgu baudījumu skatītājiem sniegs arī pašmāju zvaigznes: dziedātājs IVO FOMINS,   grupa CREDO,  un leģendārie elektroniskās mūzikas aizsācēji Latvijā grupa ZODIAC.

IVO FOMINS ir Liepājas rokmūzikas simbols un vizītkarte, Eirovīzijas dziesmu koncerta 2004 uzvarētājs pašu mājās un Latvijas vārda nesējs pasaulē EUROVISION SONG CONTEST 2014 Stambulā. Savu profesionālo karjeru Ivo sāka astoņdesmitajos gados grupā «Saldās sejas», bet vēlāk radošo darbību turpināja grupā «Neptūns». Pēc milzīgas atzinības astoņdesmito gadu beigās, 1990. un 1994. gadā viņu kā labākās balss īpašnieku novērtēja prestižā festivāla «Liepājas Dzintars» žūrija. 2002. gadā Ivo kopā ar „līvu” Tomasu Kleinu nodibināja duetu Fomins & Kleins. 2003. gadā ar dziesmu «Muzikants» šis duets ieguva otro vietu Eirovīzijā Latvijā, bet 2004. jau ieguva ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Stambulā ar kompozīciju «Dziesma par laimi». 30. aprīlī Ivo izpildīs visus savus labākos mūzikas šedevrus.

CREDO - ir viena no populārākajām Latvijas mūzikas grupām, kas izveidota 1974. gadā Liepājā. Grupas pirmsākumi meklējami 1974. gada beigās, kad skolasbiedri — no "Līviem" aizgājušais basģitārists Valdis Skujiņš, Verners Bokums, Gina Burkēvice, kā arī Aivars Liepiņš un Valērijs Kosmiņins, uzsāk kopīgus mēģinājumus. Nedaudz vēlāk grupa kļūst par kokapstrādes kombināta "Baltija" vokāli instrumentālo ansambli un zem šī nosaukuma darbojas līdz pat 1979. gadam, kad oficiāli tiek apstiprināts nosaukums "Credo" un tieši šai gadā uzvara „Liepājas Dzintarā” Valda Skujiņa izveidotā grupa ir īsts „latviešu ELO”!

Grupa „Zodiaks” (jeb "Zodiac") ir latviešu rokgrupa, kura izpildīja Jāņa Lūsēna kompozīcijas. 80. gadu sākumā tā izdeva divus instrumentālās mūzikas albumus, bet 80. gadu beigās atjaunotajā sastāvā ietilpa arī dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels un Maija Lūsēna, kas izpildīja vairākus hītus ("Taisnība", "Tautas laiks", "Manas mīļākās puķes", "Mirušais gadsimts"). Atsevišķās Zodiaka elektroniski instrumentālajās harmonijās dzirdami arī ELO akordu stilistiskais piegājiens no ELO albuma «TIME». 30. aprīlī jūs dzirdēsiet tikai pašus labākos Zodiaka gabalus. Ļaujieties šīs kosmiskās, enerģētiski piesātinātās un relaksējošās mūzikas pasaulei!

Uzziņai par ELO:

«Ticket to the Moon, «Time», «Roll Over Beethoven», «Sweet Talking Women», «Here The News» un daudzi citi. Pēc 8 gadu pārtraukuma leģendārā angļu rokgrupa ar vienīgo koncertu atkal viesosies Rīgā !

30. aprīlī uz Arēnas Rīga skatuves muzicēs leģendārie grupas ELO jeb ELO Part II mūziķi. 40 gadu garumā ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA ir tikpat populāra kā grupas Beatles dziesmas. ELO tika dibināta 1971. gadā Lielbritānijā un sākotnējā sastāvā bija Birmingemas kulta grupas The Move dalībnieki, kā arī Londonas Simfoniskā orķestra muzikanti. Simfonijas roks jeb simfo-roks – tā varētu nosaukt šo mūziķu darbus, kuri ierakstījuši veselu plejādi transatlantiskus megahitus - «10538 overture», «Roll over Beethoven», «Showdown», «Ma-ma-ma-Belle», «Evil Woman», «Strange Magic», «Living Thing», «Rockaria», «Telephone Line», «Sweet Talkin Woman», un, protams, «Ticket To The Moon».

Viņu izdotie platīna albumi «ELDORADO», «FACE THE MUSIC», «OLE ELO», «ON THE THIRD DAY», «A NEW WORLD RECORD», «OUT OF THE BLUE» uz mūžiem iegājuši pasaules rokmūzikas vēsturē, bet diski ar nosaukumiem «DISCOVERY», «TIME» un «SECRET MESSAGES» ieguvuši augstākos komercrekordus pārdoto eksemplāru ziņā.

"Electric Light Orchestra" mūzikai nav līdzinieku, tas ir absolūts jaunatklājums, oriģināls un nesatricināms mūzikas stils. ELO veikuši daudz eksperimentus savā radošajā daiļradē: no skarba hārdroka līdz pieklājīgai popmūzikai, savukārt klasiskās mūzikas elementu odziņas ir absolūta viņu panākumu atslēga. Grupas ilggadējā darbība noteikti ir globāli ietekmējusi visu roka un popmūzikas kustību un attīstību visā pasaulē.

Līdz 1986. gadam grupa bija izdevusi 12 studijas albumus un tad tā izjuka. Daudzi fani ar rūgtumu centās samierināties un nodomāja, ka atvadu šovs Londonā bija pēdējais grupas koncerts.

Taču tajā pašā 1986.gadā pēc Džefa Linnas aiziešanas „brīvajā lidojumā”,  grupa "Electric Light Orchestra" pievieno nosaukumam sakrālu frāzi - "Part II", saņem spēkus un atsāk koncertturnejas.

ELO koncerti ir neaizmirstams gaismu un melodisko harmoniju šovs katram skatītājam, kurš aizved 2 stundu ilgā romantiskā pasakā un iepriecina ikviena klausītāja sirdi.

Visi ELO dalībnieki dažādos laikos muzicējuši gan grupas pirmajā, gan otrajā sastāvā:

Miks Kaminskis (Mik Kaminski) – vijoles vituozs, 1973

Lū Klarks (Lou Clark) –  ērģeles, flauta, 1974

Ēriks Troijers (Eric Troyer) – ģitāra un vokāls, ELO piedalās no 1989. Gada un muzicējis kopā ar Džonu Lenonu (John Lennon), Boniju Taileri (Bonnie Tyler), Billiju Džoelu (Billy Joel) un Selīnu Dionu (Celine Dion)

Parfenons Hakslijs (Parthenon Huxley) – ģitāra, vokāls,  ELO. Part II no 1999. gada

Glen Burtniks (Glen Burtnik) – basģitāra, vokāls,  ELO. Part II no 1998. gada, muzicējis kopā arī ar Brūsu Springstīnu (Bruce Springsteen), Džonu bon Džovi (Jon Bon Jovi un Patti Smitu (Patti Smith)

Gordons Taunsends (Gordon Townsend) – bungas, ELO. Part II no 1999. Gada.

Uz tikšanos lieliskajā hitu koncertā 30. aprīlī Arēnā Rīga!

Biļetes Bilesuserviss.lv kasēs un šeit

Organizē

BACKSTAGE PRODUCTION

www.backstagelive.com/