Par šova 'Dejo ar zvaigzni' ceturtā sasaukuma vadītājiem kritika no sabiedrības izskan pēc katra raidījuma. Neadekvāta kliegšana; mēģināšana jokot, kas beidzas ar izgāšanos; atkārtošanās un viens otra atkārtošana; liekvārdība; bezgaumīgā ecēšanās ar žūriju; kopēja neprofesionalitāte tiešajā ēterā; kauns skatīties, kaitinoši vadītāji - tik skarbas ir skatītāju domas par Maiju Silovu un Jāni Āmani. Precīzāk izsakoties, nav dzirdēts nekā laba, ja nu vienīgi tas, ka pašai Silovai ar pašu Āmani savā starpā ir ļoti interesanti, bet skatītājus tas neuzrunā.

Tāpat akreditētie žurnālisti un fotogrāfi pirmajā raidījumā klātienē Rīgas Kinostudijā bija liecinieki tam, kā lietuviešu producenti reklāmas pauzēs burtiski bļāva uz aktieri Jāni Āmani, lai viņš beidzot pamostas kadrā un sāk strādāt, lai izrāda degsmi un jelkādas aktierdotības.


Asi savu teātra kolēģi izkritizējis Artuss Kaimiņš, kurš aizkaitināts sauca: Āmani, atkāpies! - bet pašu šovu publiski nosauca par sūdu.

Tomēr pērnās svētdienas raidījuma sākums bija kronis visam. Šis uz šovbiznesu pretendējošais darbonis, par valsts nodokļu maksātāju naudu izglītību ieguvušais un par to pašu maksātāju uzturētā Nacionālā teātra aktieris, uzdrīkstējās jokot par traģiskajā ugunsnelaimē Rīgas Cirkā sadegušo dzīvnieciņu. Āmaņa nu jau kārtējais plānotais joks izgāzās tiktāl, ka pat tiešā ētera žurnālisti Ilze Jaunalksne un Jānis Krēvics bija gana apmulsuši un raidījuma Nekā Personīga atteikumu pavēstīja neierasti vēsi.

Godātais, Jāni Āmani! Kaut jums un jūsu tuviniekiem, viņiem piederošajām dzīvajām radībiņām nekad dzīvē nebūtu jāsastopas ar ugunsgrēku.


VIDEO - Nacionālā teātra aktieris Jānis Āmanis kļūst par zvaigzni, ņirgājoties par dzīvniekiem:Video reprodukcija: TV3 raidījuma Nekā Personīga pieslēgšanās šovam Dejo ar zvaigzni.

Kopumā jāsaka paldies TV3 un MTG televīziju koncernam par jauniem šoviem, kuri ilgu laiku izpalika un likās, ka Latvija ir vienīgā Eiropā, kur TV šovi vairs nenotiek, tomēr ar vadītājiem konkrētajam pilotprojektam nu galīgi nav paveicies!