Sestā šova Dejo ar zvaigzni sērija 29. marta vakarā neveiksmīgi noslēdzās pagājušās un aizpagājušās nedēļas žūrijas novērtētākajam pārim Lienei Greifānei un Viktoram Haritonovam, kuriem šovs diemžēl ir beidzies, bet līderu godā atgriezās Mārtiņš Oliņš ar Ilzi Jankovsku.

Žūrija ceļo laikā Pūpolsvētdienas šova Dejo ar zvaigzni raidījumā varējām vērot ne tikai sešas mūsu varoņu sagatavotās dejas, bet arī dažādus priekšnesumus gan no Deju studijas 7 audzēkņiem, kā arī vairāk dejotājiem, kas šovu jau atstājuši. Šā vakara sākums bija ļoti krāšņs, jo bargie žūrijas locekļi bija ietērpti viduslaiku kostīmos. Baleta meistars Vladimirs Ponomarjovs bija bende, bet karaļa un karalienes lomā iejutās attiecīgi Alberts Kivlenieks un Agita Mironova. Otro nedēļu pēc kārtas bija arī eksāmens. Vērtējumi krietni uzlabojušies

To, kā dalībnieki progresējuši, pierādīja tas, ka visi seši pāri žūrijas vērtējumā ietilpa četru punktu atstatumā viens no otra, turklāt nevienam nebija zemāks vērtējums par 20 punktiem. Viszemāko novērtējumu šoreiz saņēma skatītāju mīluļi Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, kuri arī kopvērtējumā šoreiz ierindojās tikai ceturtajā vietā, lai gan interneta balsojumā viņi atkal uzrādīja visaugstāko balsu skaitu, saņemot vairāk nekā 6000 klikšķu.

Šodien novērtētākais šova Dejo ar zvaigzni žūrijas priekšnesums bija Diānai Kubasovai un Kārlim Kemleram, kuri saņēma 23 punktus, bet vēl vienu papildu punktu klāt pielika eksāmens. Blakus viņiem papildu punktu saņēma arī Evija Skulte ar Raimondu Andersonu, kā arī Liene Greifāne un Viktors Haritonovs, kas gan viņu diemžēl neglāba…

Telefonbalsojumā pārliecinoši triumfēja Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis, kas savukārt internetā no skatītājiem saņēma vismazāko atzinību. Šovu diemžēl šovakar nācās pamest Lienei Greifānei un Viktoram Haritonovam, kuri kopvērtējumā nesavāca pietiekamu punktu un balsu skaitu.

Sociālie tīkli sašutuši par Greifānes izstāšanos

Neskatoties uz to, ka iepriekšējās divas nedēļas tieši Liene ar Viktoru bija saņēmuši lielāko atzinību no šova bargās žūrijas, šovakar tieši viņiem bija jādodas mājās. “Es nespēju iejusties tēlā. Lai gan jau no sākuma zināju, ka gribu šovā attēlot Merilinu Monro, kaut kas šodien nebija līdz galam,” stāsta dziedātāja, kura atzīst, ka dalībniekiem turpmāk jābūt modriem.

Arī tviterī lasāmas pārdomas par to, ka, iespējams, tieši šis pāris bija viens no spēcīgākajiem, un arī pati Liene atzīst, ka redzēja sevi finālā.