"Uzskatu, ka šovam ir galīgi nepiemēroti vadītāji. Puisis ir uzspēlēti frivols, mētā no sevis pašpuiku un lieto prastus vārdus. Silova ir vulgāra. Abi nespēj sastrādāties, ķērc viens uz otru, plus vēl spiedzoša Maija Silova, kas stumda to puisi te uz kamerām, te nost no kamerām. Tā viņas paštīksmināšanās tracina," - tik drosmīgus vārdus intervijā žurnālam Kas Jauns par Dejo ar zvaigzni 4 vadītājiem paudis tērpu mākslinieks Dāvids.

Intervijā Dāvids velta vēl daudz 'sulīgu' vārdu par Maiju Silovu, sākot no gučī-smučī somiņām līdz Silovas intelektam, īpaši tiek kritizēts TV zvaigznes dzejoļu krājums - "... tad labāk vispār nerunāt..." - uzskata tērpu dizainers.


Intervijā var lasīt ļoti daudz Dāvida atziņu, kritikas un ieteikumu Latvijas šovbiznesa stāriem, tomēr kā labākos TV šovu vadītājus mākslinieks uzteic Baibu Sipenieci-Gavari, Valteru Krauzi un Lauri Reiniku, kam, protams, var piekrist.

Video, kurā redzams šova vadītāja Jāņa Āmaņa cinisms. Cietsirdīgais, nožēlojamais, ļaunais aktieris Jānis Āmanis

Par nodokļu maksātāju naudu uzturētā Nacionālā teātra aktieris Jānis Āmanis atļaujas paust savu cietsirdīgo attieksmi pret dzīvniekiem, nekaunīgi cenšoties jokot par dzīvnieciņa nāvi. Video reprodukcija: TV3 raidījuma Nekā Personīga pieslēgšanās šovam Dejo ar zvaigzni.