11.aprīlī, plkst.19.00 Latvijas Radio 2 ar iespaidīgu koncertu un balli Arēnā Rīga atzīmēs pastāvēšanas divdesmito jubileju. Tā būs sirsnīga tikšanās ar radio klausītājiem klātienē, izskanot iemīļotām un pavisam jaunām dziesmām latviešu valodā, kad uz skatuves satiksies pieci izcili komponisti un vairāk nekā 25 dažādas grupas un solisti.

Tiem, kuri sestdienas vakarā atradīsies citviet, Latvijas Radio 2 (LR2) piedāvā jubilejas svinībām sekot līdzi tiešraidē radio frekvencēs, mobilajā aplikācijā un internetā. Arēnas foajē atradīsies LR2 mobilā studija – no turienes plkst.18.00 notiks reportāžas no koncerta norises vietas, kā arī vēlāk koncerta tiešraide, ko vadīs LR2 ētera balss Roberts Buivids.

 Sirsnīgs atmiņu vakars, godinot dziesmu dzimtajā valodā, kopā ar valstī iemīļotākās radio stacijas LR2 klausītājiem,” tā Latvijas Radio 2 jubilejas lielkoncertu raksturo kanāla direktors Armins Ronis. Koncertā līdztekus visu gadu populārākajām dziesmām izskanēs vairāki pirmatskaņojumi, ko īpaši koncertam sagatavojuši komponisti Raimonds Pauls un Jānis Lūsēns. Jānis Lūsēns arī prezentēs jaunu muzikālo apvienību „Promenāde”, kuras sastāvā ir duets Anmary un Uģis Roze. Arī Slavenais Jersikas Orķestris sagatavojis skatītājiem jaunu skaņdarbu „Viens, divi, trīs”.

Koncertu apmeklēs arī latviešu mūzikas „leģendas” – mūziķi un ar latviešu mūziku saistīti cilvēki, kurus viesu statusā koncerta laikā izvaicās LR2 programmu vadītāji. Sestdienas vakarā uz Arēna Rīga skatuves kāps vairāk nekā 25 dažādas grupas un solisti – Musiqq, Viktors Lapčenoks, Daumants Kalniņš, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Liene Šomase, Dons, Aija Andrejeva, Andris Ērglis, Normunds Rutulis, Galaktika, Sestā jūdze, Slavenais Jersikas orķestris, Anmary, Uģis Roze, Tumsa, Ieva Kerēvica, Autobuss debesīs, Ivo Fomins, Kristīne Kārkle-Puriņa, Apvedceļš, Dzeguzīte, Vintāža un daudzi citi paaudzēs iemīļoti mūziķi. Koncertā piedalīsies arī izcilie latviešu komponisti Raimonds Pauls, Uldis Marhilēvičs, Zigmars Liepiņš, Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns.

Latvijas Radio 2 jubilejas pasākuma turpinājumā visus apmeklētājus Arēnas lielajā zālē gaida lustīga ballīte Slavenā Jersikas orķestra, Andra Ērgļa un grupas „Apvedceļš” muzikālajā pavadībā. Savukārt vestibilā atnākušos izklaidēs „Muzikālās Bankas” un „Dzintara dziesmu” skatuves. Tur LR2 programmu vadītāju Velgas Vītolas un Kaspara Mauriņa sabiedrībā notiks dziesmu klausīšanās, fotografēšanās un konkursi.

Vēl aizvien biļetes uz Latvijas Radio 2 jubilejas koncertu un balli 11.aprīlī Arēnā Rīga var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv/events/perf/8670.

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai par Latvijas Radio 2 jubilejas svinībām radio uztvērējos, LR2 bezmaksas mobilajā aplikācijā un interneta vietnē lr2.lsm.lv/lv/lr2/, kā arī sociālajos tīklos Draugiem.lv www.draugiem.lv/latvijasradio/, Facebook www.facebook.com/LatvijasRadio un Twitter twitter.com/LatvijasRadio2.