Dailes teātra aktiera Ginta Grāveļa deju partnere Jeļena Tarana priecājas, ka abi ar Gintu šovā ir kļuvuši par mīlas vēstnešiem. Jau vairāki jaunie pāri izteikuši vēlmi pēc Ginta un Jeļenas līdzdalības kāzās - vēsta portāls Kasjauns.lv.


„Pieteikušies trīs pāri, kuriem palīdzēšu apgūt un iestudēt kāzu valsi. Ir arī cilvēki, kas lūdza iedot Ginta kontaktus, lai varētu viņu uzaicināt par kāzu vadītāju,” Kasjauns.lv atklāj Tarana. 


Starp Jeļenu un Gintu joprojām valda tikai sirsnīgas draugu attiecības. Gints gan pērn vasarā pārtrauca kopdzīvi ar dēla Kriša mammu dziedātāju Rudīti Būmani, bet Jeļenas sirds joprojām pieder skaņu iekārtu operatoram Aleksejam Gončaram, ar ko dejotāja ir kopā gandrīz gadu. 

Jeļena Kasjauns.lv noliedz deju šova aizkulisēs izskanējušās runas par pašķiršanos no mīļotā vīrieša, kurš neieradās sveikt draudzeni nedz „Dejo ar zvaigzni 4” pusfinālā, nedz finālā.

„Viņš bija darba komandējumā Vācijā. Protams, laiks, kad piedalījos šovā, bija saspringts mūsu attiecībām gan intrigu, gan lielās slodzes dēļ. Nevarējām būt kopā tik bieži, kā vēlētos. Tomēr esmu pārliecināta, ka viss būs labi,” vēsta lieliskā dejotāja, kas aktieri Gintu Grāveli šovā aizdancināja līdz pat otrajai vietai.