Jau sesto gadu dziedātāja Laura Raila kopā ar mammu Indru Railu organizē vokālistu un popgrupu Republikas konkursu POPFESTJURMALA, kas norisināsies Jūrmalas kultūras centrā, Jaunajā zālē, 7. jūnijā.

Laura atzīst, ka svarīgi bērniem ļaut uzstāties, ļaut tiekties pēc labākiem un labākiem rezultātiem gadu no gada. „Ļoti lepojamies, ka mūsu konkursanti pēc konkursa ir virzījušies tālāk, daudzi parādās TV, startē dziedošajos šovos, Eirovīzijā, piedalās izrādēs, es nešaubos, ka arī konkurss POPFESTJURMALA ir ielicis savu artavu katra dziedātāja izaugsmē. Mums aug talantīgi izpildītāji, kuri jau 13 gadu vecumā dzied ļoti labi. ”

Konkursā gadu no gada bijusi profesionāla žūrija, vokālie pedagogi, dziedātāji, piemēram, Edgars Kramiņš, Uldis Marhilevičs, Samanta Tīna, šogad žūrijā:

ŽŪRIJĀ:
Normunds Rutulis - dziedātājs, mūzikas un radio producents, dziesmu autors, radio DJ un TV raidījumu vadītājs.
Kaspars Tīmanis - "Labvēlīgā tipa" mūziķis, dziedātājs, "Bonoparti.lv" dalībnieks, maģistra grāds trombona specialitātē
Laura Raila - populārās un džeza mūzikas dziedātāja, pop un jazz mūzikas vokālā pedagoģe un Jūrmalas kultūras centra vokālā ansambļa "Varavīksne" vadītāja, dažādu muzikālo TV šovu dalīniece,
Ilmārs Šterns - dziedātājs, komponists, vokālais pedagogs (maģistrs) un dzejnieks.
Indra Raila - konkursa "POPFESTJURMALA" organizatore, vokālās studijas "Notiņa" vadītāja, kora diriģente, mūziķe.

„Mūsu konkursā balvas dabū visi, uzskatu, ka mazam, sešgadīgam dziedātājam diploms vēl neko īpašu nenozīmē, taču dāvaniņa klāt dod papildu prieku par sasniegto. Konkursā var piedalīties dziedātāji no 6 – 23 gadu vecumam.”

Arī par balvām esam padomājuši un mūsu atbalstītāji dāvina dziedātājiem nepieciešamas lietas, piemēram, Skaņu ierakstu studija ANIMA GROUP Grand Prix ieguvējiem dāvina ierakstus studijā 100 un 250 Eur vērtībā, Veikals Sound Factory – mikrofonu un nošu pultis, šogad arī jaunums, dziedātājiem plastiku palīdzēs attīstīt ProX deju studija. Atbalsta arī Elvi, Tallink dāvina ceļojumus ar iespēju koncertēt uz kuģa, atbalsta arī skaistu dāvanu veikaliņš MoCat, Mario Foto studija un vēl citi.

Mūsu mērķis ir noorganizēt lielus svētkus dziedātājiem un arī pašiem sev, katru gadu konkurss ir ļoti īpašs, mēs redzam kā klāt nāk jauni izpildītāji un kā attīstās iepriekšējo gadu konkursanti. Uz tikšanos konkursā Popfestjurmala,” stāsta Laura Raila.

Info: www.popfestjurmala.lv/

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 1. jūnijam: [email protected]