Allu Pugačovu un Maksimu Galkinu var izputināt komunālie maksājumi, kas viņiem jāmaksā par savu sešstāvīgo pili, vēsta portāls Tochka.net.

Humorists Galkins kopā ar Pugačovu uz savu jauno mājokli pārcēlās 2007. gadā. Māja tika būvēta septiņus gadus, un mediji to dēvē par īstu pili. Ņemot vērā nama iekšējo un ārējo greznību, tas arī nav nekāds pārsteigums. Pils platība ir 6000 kvadrātmetri. Sešstāvīgajā mājā ir divi lifti, viesistaba, kamīnzāle, saimnieku guļamistaba, bērnistaba Līzai un Harijam, smēķējamā istaba, kabinets un atsevišķs spārns, kas paredzēts viesiem. Nav nemaz grūti iedomāties, ka šādas mājas uzturēšanai nepieciešami ievērojami līdzekļi. Turklāt, kā ziņo Krievijas telekanāls NTV, 2016. gadā komunālie maksājumi viņiem pieaugs vēl par 10%. Galvenie maksājumi ir par elektrību un ūdeni. Pēc ekspertu aprēķiniem, zvaigžņu ģimene par komunālajiem maksājumiem mēnesī maksā aptuveni 60 000 rubļu (~800 eiro). Taču pats iespaidīgākais, kā apgalvo Krievijas mediji, ir nekustamā īpašuma nodoklis, kura summa netiek izpausta, bet tiek lēsts, ka tā nomaksai būs nepieciešami miljoni.

Saprotams, ka Galkins un Pugačova ir centušies ne tikai sevis dēļ, bet arī savai nākotnei - bērniem. Pugačova jau tagad strādā pie savas skolas izveidošanas. Promadonna vēlas, lai viņas bērni mācītos ģimenes privātajā licejā.