Nemirstīgā kareivja „Šveika” gars atdzimst jaunā teātra dziesmu koncertuzvedumā „SPRAUD MAN PUĶI...”, kas februārī un martā viesosies Latvijas pilsētās. Tas būs veidots no teju 25 izrāžu dziesmām, kur savu asprātīgo, vienmēr trāpīgo un reizēm tik trausli sentimentālo dzejas domu teicis Jānis Peters.

Rakstot dziesmu vārdus teātrim, Jānim Peteram 45 gadu laikā, bijusi ražīga sadarbība ne vien ar Raimondu Paulu, bet arī Ivaru Vīgneru, Mārtiņu Braunu, Valdi Zilveru, Uldi Stabulnieku, Imantu Kalniņu un Juri Kulakovu, kuru radītā mūzika apvienojumā ar Jāņa Petera dzeju kā raibs karuselis iegriezīs un aizraus skatītājus neparastā atmiņu ceļojumā, dāvājot gan smieklus un jautrību, gan arī emocionāli aizskarot katra sirds un dvēseles nostūrus.

Koncertuzvedumā „Spraud man puķi...” satiksies visdažādāko izrāžu varoņi, kuru ādā caur dziesmām iejutīsies Andris Ērglis, Liene Šomase, Normunds Rutulis, Anmary, Dainis Skutelis un Antra Stafecka. Uz skatuves būs arī Oranžo meiteņu trio Inta Gudovska, Olga Stupiņa, Anita Levša un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā.   

Šis koncertuzvedums būs kā idejisks turpinājums apgāda „Jumava” nesen kā izdotajai grāmatai ar Jāņa Petera dziesmu vārdiem teātrim.

„Šerloks Holmss”, „Trīnes grēki”, „Māsa Kerija”, „Dekamerons”, „Šveiks”, „No saldenās pudeles”, „Draudzes bazārs”, „Kabīrijas naktis”, „Nāc pie puikām”, „Trīs draugi”, „Preilenīte”, „Latgola.lv”, „Pifa piedzīvojumi”, „Meldermeitiņa”– lūk, tikai dažas  no izrādēm, kas savulaik pulcējušas pilnas skatītāju zāles teātros, un kuru dziesmas izskanēs jaunajā programā.

Jaunā programma izskanēs  - 19.02. Valmieras kultūras centrā, 20.02. Ogres kultūras centrā, 21.02. Liepājas OC Rožu zālē, 26.02. Tukuma kultūras namā, 27.02. Alūksnes kultūras centrā, 4.03. Ventspils t/n „Jūras Vārti”, 5.03. Krustpils kultūras centrā, 6.03. Daugavpils Latviešu kultūras centrā, 11.03. Latgales vēstniecībā GORS, 12.03. Jelgavas kultūras namā, 13.03. Talsu kultūras centrā, 18.03. Kuldīgas kultūras centrā, 19.03. Madonas kultūras namā un 20.03. Dobeles kultūras namā.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.