22. martā Tallinas “Saku” arēnā ar savu līdz šim lielāko solo koncertu uzstāsies “Ewert and The Two Dragons”. Grupas dalībnieki sola šovu ar iespaidīgu skatuvi un jaunākajām tehnoloģijām skaņu un gaismu risinājumos.

2015. gads grupai “Ewert and The Two Dragons” ir bijis produktīvs un ļoti veiksmīgs. Gada sākumā ierakstu kompānijas “Warner” paspārnē tika laists klajā viņu trešais solo albums “Circles”, mūziķi devās koncertēt ASV un Eiropā, kā arī ar panākumiem uzstājās mājās Igaunijā un kaimiņvalstīs. Novembrī singlam “Circles” tika uzņemts aizkustinošs video, tajā pašā mēnesī grupa nospēlēja piecus koncertus pēc kārtas Tallinas koncertzālē “Von Krahl”, biļetes uz visiem šoviem tika izpārdotas vienas dienas laikā.

Tagad “Ewert and The Two Dragons” ir nolēmuši spert soli tālāk un 22. martā pirmo reizi uzstāties ar savu solo koncertu Tallinas arēnā. “Mēs vēlamies virzīties uz priekšu. Tas ir nozīmīgs solis, tāpat kā mūsu albuma “Good Man Down” prezentācija, kā priekšnesums “Nordea” koncertzālē un uzstāšanās uz galvenās skatuves “Positivus” festivāla ietvaros. Jaunais arēnas šovs būs izaicinājums. Mēs vēlamies pārsteigt paši sevi, izmēģināt jaunas lietas, sniedzot klātesošajiem labāko muzikālo pieredzi pasaulē, neko vairāk un neko mazāk,” atklāj grupas līderis Ewert Sundja.

“Es uzskatu, ka šovs arēnā ir ļoti veiksmīgi sapludināts ar “Circles” ieraksta koncepciju. Ja turpini diendienā staigāt pa ierasto ceļu, nevari cerēt, ka kaut kas mainīsies vai attīstīsies. Tas noved pie komforta, bet īsti neko neuzlabo. Grupa nav stāvējusi uz vietas, taču mums ir nepieciešami jauni izaicinājumi, lai varētu attīstīties. Mēs esam izkāpuši no savas komforta zonas, un to raksturo pirmā uzstāšanās arēnā pašiem ar savu solo šovu. Ticu, ka mēs esam gatavi un mums viss izdosies!” komentē grupas “Ewert and The Two Dragons” ģitārists Erki Pärnoja.

Biļetes uz koncertu Tallinas arēnā no šodienas ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un bilesuserviss.lv. Līdz 20. decembrim biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu - 20 EUR!