Šī gada 30. novembrī aizsākta SMScredit.lv labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv labdarības kampaņa #smaidsradasmaidu, kuras mērķis ir savākt nepieciešamos ziedojumus jaunu krēslu iegādei Latvijas Leļļu teātrim. LabieDarbi.lv pārstāvji kļuvuši par pirmajiem labdarības kampaņas vēstnešiem un ziedojuši 1000 EUR, arī pārējo sabiedrības daļu aicinot sekot šim piemēram un ziedot. Kopā ziedojumos plānots savākt 20 000 EUR.

Labdarības kampaņa norisināsies trīs sociālo tīklu platformās – Twitter, Facebook un Instagram. Ikviens lietotājs ir aicināts publicēt savu bildi, kurā redzams uz rokas uzzīmēts smaidiņš, kas simbolizēs kampaņas galveno ideju – dāvāt prieku Latvijas Leļļu teātra mazākajiem skatītājiem. Tāpat aprakstā pie attēla jāpievieno mirkļbirka #smaidsradasmaidu.

Vienlaikus profila īpašniekam vajadzēs nominēt trīs savus draugus, kam nākamo 48 stundu laikā būs jāizpilda tāds pats uzdevums. Katra dalībnieka sociālajos kontos ievietotā bilde būs kā apliecinājums tam, ka lietotājs ir akcijas atbalstītājs un noziedojis līdzekļus Latvijas Leļļu teātra jauno krēslu iegādei. Veikt ziedojumu iespējams LabieDarbi.lv mājas lapā. Tāpat atbalstu var sniegt, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006688 (maksa par zvanu  1.42 EUR).

"Latvijas Leļļu teātris ir tā maģiskā vieta, kurā bērni gūst ne vien pozitīvas emocijas, bet vērtīgu pieredzi un atbildes uz vēl nezināmiem jautājumiem. Katra izrāde nav tikai pasaka ar pārdabiskām būtnēm – tas ir arī stāsts par dzīves vērtībām un pamācībām, kas attīsta ikviena bērna personību.  Vairāk kā 70 gadu garumā Latvijas Leļļu Teātris ir rūpējies par Latvijas bērniem – audzinājis tos un sagādājis  neizsakāmi daudz laimes brīžus, tāpēc tagad ir  pienācis tas laiks, kad mēs visi kopā varam atdarīt ar to pašu. Kampaņa #smaidsradasmaidu ir tikai pats sākums," stāsta labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv vadītāja Jeļena Šļihta. 

"Piecu gadu laikā, kopš ar SMScredit.lv finansiālu atbalstu darbojas labdarības iniciatīva LabieDarbi.lv, vairāk kā 260 ar izglītību, sportu, kultūru un citām jomām saistīti projekti ir saņēmuši finansējumu teju 1,5 miljonu eiro apmērā. Iedvesmojoties no šiem īstenotajiem darbiem un piepildītiem sapņiem, negrasāmies apstāties pie sasniegtā. Tieši otrādi – arī turpmāk darīsim un atbalstīsim labākās idejas. Aicinu arī sabiedrību būt aktīvai, apvienot savus spēkus un atbalstīt šo ideju, kas noteikti sniegs ilgtermiņa ieguldījumu mūsu nākotnē," norāda 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs.

"Visi, kas kaut reizi bijuši Latvijas Leļļu teātrī, zina, ka vairāk kā 30 gadus vecie Lielās zāles koka krēsli savu mūžu ir nokalpojuši. Veco krēslu nepārtrauktie remonti ir neproduktīvi un dārgi. Mūsu mazākie skatītāji ir pelnījuši jaunas un ērtas sēdvietas, tādēļ priecājamies par šo iniciatīvu un ceram, ka sabiedrība to sadzirdēs un atbalstīs," aicina Latvijas Leļļu teātra direktors Vilnis Beķeris.

Par saziedotajiem līdzekļiem sagādātajos jaunajos krēslos tiks iestrādāta paliktņa un regulēšanas funkcija, kas ļaus tos pielāgot jebkura bērna augumam un vajadzībām. Šādi mazais skatītājs visu izrādes laiku varēs justies komfortabli, visu labi pārredzēs, kā arī pilnībā varēs sekot līdzi izrādē notiekošajam.

Par labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv

LabieDarbi.lv ir AS 4finance zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera SMScredit.lv labdarības iniciatīva, kuras mērķis ir projektu konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju un mērķu realizēšanai. Kopš 2010. gada ar LabieDarbi.lv atbalstu realizēti jau vairāk nekā 260 iedvesmojoši projekti visā Latvijā. 

Par Latvijas Leļļu teātri

Latvijas Leļļu teātris darbojas jau kopš 1944. gada, un vēl šobrīd tas ir vienīgais bērnu teātris Latvijā, kur darbojas gan latviešu, gan krievu aktieri. Teātris piedāvā daudzveidīgu repertuāru ar izrādēm vismaz trīs reizes nedēļā. Teātris jau ilgus gadus veicina izglītotas, radošas un vienotas sabiedrības veidošanos, piedāvājot daudzveidīgu, laikmetam atbilstošu repertuāru bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.