Ziemassvētku pasaka „Miega mice vardei”, dziesmu dziedāšana, rotaļas, dejas un dažādas jautras izdarības, sagaidot Ziemassvētkus kopā ar Rūķi Dūķi, Rūķīti Puķīti, Rūķi Pūķi, Vardi un Muzikālu Ziemasvētku Vecīti.

Rūķis Dūķis nesen nosvinēja savu 2368. dzimšanas dienu, bet neskatoties uz savu zaļo jaunību, viņš ir pietiekoši pieredzējis. Rūķa bagāžā ir ne tikai pilns maiss ar stiķiem un niķiem, bet arī spēja no visām situācijām izkļūt sveikā. Šoreiz gan Rūķis Dūķis ir pāršāvis pār strīpu un Ziemassvētku atnākšana ir patiešām apdraudēta. Vai viņa uzticamā draudzene Rūķīte Puķīte būs pietiekoši prātīga? Vai Rūķa Dūķa nebēdnības neizjauks svētkus? To varēsim noskaidrot tikai kopā ar bērniem.

Kā jau pienākas kārtīgiem rūķiem – viņi abi mēģina pietuvināt to brīdi, kad ieradīsies Ziemassvētku vecītis, bet ir grūti to izdarīt, ja kādam no rūķiem maisā paslēpusies varde. Kā varde var kavēt Ziemassvētku iestāšanos, uzzināsiet tikai piedaloties pasākumā „Miega mice vardei”.

Ja mēs visi kopā noticēsim Ziemassvētku brīnumam, tad neviena pasaules “Varde” nespēs aizkavēt Ziemassvētku Vecīša ierašanos.

Biļetes var iegādāties šeit