Atbalstot gada sirsnīgāko labdarības kampaņu Eņģeļi pār Latviju, no 24. novembra līdz 7. decembrim Rimi aicina izmantot jaunu ziedošanas iespēju, kas ne vien palīdzēs daudziem nopietni slimiem bērniem pilnvērtīgi dzīvot, bet arī iepriecinās mūsu tuvos un mīļos cilvēkus. Šajā laikā par katru jebkurā Rimi veikalā visā Latvijā iegādāto orhideju, labdarības kampaņai tiks ziedots 1 eiro.

"Ziedi ir brīnišķīga dāvana, kas rada prieku, taču šīs baltās orhidejas ir īpašas, jo palīdzēs kādam bērniņam. Mums kā līdzcilvēkiem ir visdažādākās iespējas palīdzēt, un šī, protams, ir ļoti skaista iespēja, lai vairāk nekā 60 bērniem Latvijā un viņu ģimenēm varētu sniegt nepieciešamo atbalstu. Katram no bērniem ir savs stāsts, taču ikvienam no viņiem vajag pavisam nelielu mūsu palīdzību, lai viņu ikdiena būtu vieglāka un priecīgāka," stāsta Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

“Pat tīri fonētiski vārdā “ziedošana” ir jaušama saistība ar ziedu došanu jeb dāvāšanu. Ziedi ir simbols skaistākajam, ko mēs varam sniegt otram cilvēkam – mīlestībai. Tā ir arī prieka un cerības dāvāšana. Naudas ziedošana, pērkot ziedus, Rimi veikalos ir jaunums, kuru piedāvājam, jo vēlamies cilvēkus pamudināt darīt arvien vairāk labu darbu. Mūsu finansiālais atbalsts ir vitāli svarīgs, lai daudzi nopietni slimi Latvijas bērni varētu saņemt tiem nepieciešamo medicīnisko atbalstu pēc ārstēšanās slimnīcā. Savukārt mūsu līdzcilvēkiem visnepieciešamākais ir justies mīlētiem, tāpēc aicinām iepriecināt savus mīļos ar skaistām orhidejām un kļūt par bērnu sargeņģeļiem!” saka Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Rimi veikalos kampaņas laikā ir pieejamas dažādu krāsu trīs veidu orhidejas: parastās orhidejas ar pieciem līdz septiņiem ziediem, mazo ziedu orhidejas un 6 cm garas mini orhidejas.

Ziedot Eņģeļiem pār Latviju ir iespējams arī, zvanot pa tālruni 90006486, Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā www.bsf.lv/, Rimi un Supernetto veikalos, kā arī, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājaslapā www.mansrimi.lv/.

LNT, Bērnu slimnīcas fonds un Rimi aicina - ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeļi!