Ģimenēs un draugu kompānijās slavas bumu piedzīvo dažādas galda spēles, kas trenē prātu un veiklību. Tagad arī mūsu četrkājainie draugi var spēlēt prātu un ķermeni attīstošas spēles! Interesenti 14. un 15. novembrī ir aicināti uz izstādi „ZooExpo 2015” izvēlēties savam mīlulim kādu no Nīnas Otosones (Nina Ottosson) attīstošajām spēlēm un rotaļlietām.

Nu jau vairāk nekā 20 gadus pasaulē slavu gūst zviedrietes Nīnas Otosones radītās interaktīvās suņu rotaļlietas un spēles, kuru mērķis ir izklaidējošā un pozitīvā veidā veicināt suņu garīgās aktivitātes. Arī veterinārārsti, suņu psihologi un treneri tās iesaka, lai vingrinātu suņa prātu un ķermeni, mazinātu garlaicību, kā arī novērstu uzvedības un liekā svara problēmas. Turklāt šīs kopīgās rotaļas lieliski stiprina saites starp saimnieku un suni!

Nav būtiski, vai jūsu suņa garīgā attīstība ir Foresta Gampa vai Alberta Einšteina līmenī! Nīna Otosone ir izveidojusi spēles, kas piemērotas jebkuram sunim neatkarīgi no vecuma un spējām. Rotaļlietām ir izstrādāts unikāls mehānisms, kas prasa garīgo un fizisko veiklību, lai dzīvnieks tiktu pie apslēptā kāruma. Spēlēm ir dažādas grūtības pakāpes, tāpēc tās būs piemērotas arī ne tik spēcīgiem un jauniem četrkājiem. Turklāt gandrīz visas no tām ir derīgas arī kaķiem, papagaiļiem, trušiem, seskiem, pundurcūkām un citiem dzīvniekiem.

Šīs spēles un rotaļlietas ir izgatavotas no videi draudzīgiem materiāliem – koka un plastmasas. Koks ir dabīgs un smagāks materiāls, kas piemērots suņiem, kuri ātri iekarst un ir ļoti aktīvi. Savukārt plastmasa ir krāsains un viegli kopjams materiāls. Plastmasas rotaļlietās var izmantot gan sauso, gan mitro barību. Tās vairāk piemērotas suņiem, kuri slienājas, kā arī rotaļājoties ar vairākiem suņiem vienlaikus. Vairāk: www.nina-ottosson.ee/ 

Nīnas Otosones radītās spēles un rotaļlietas izstādē „ZooExpo 2015” piedāvās Igaunijas uzņēmums „Nutikas Lemmik”. Interesenti ir aicināti ierasties kopā ar saviem suņiem*, lai jau uz vietas izstādē izmēģinātu spēles un izvēlētos vispiemērotāko, kā arī saņemtu konsultācijas. Turklāt uzņēmuma pārstāvji sola, ka izstādē spēļu komplektiem būs īpaši laba cena.

Kā zināms, 14. un 15. novembrī notiks dzīvnieku draugu gaidītie svētki – starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde „ZooExpo 2015”. Starptautiskas suņu un kaķu izstādes, šovi un ringi, atraktīvas šķirņu demonstrācijas un modes šovi, plaša mājdzīvnieku un dekoratīvo putnu ekspozīcija, speciālistu konsultācijas, izklaidējoša pasākumu programma, plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija – tas viss divu dienu garumā! Vairāk: www.bt1.lv/zooexpo

Izstādi „ZooExpo” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju „Felimurs”. Suņu un kaķu izstāžu sponsors – „ROYAL CANIN”.

* Tiem, kuri izstādi vēlas apmeklēt kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Seko „ZooExpo” jaunumiem Facebook.com:

www.facebook.com/petekspo.lv/

Izstādes darba laiks:

14. novembrī 10.00–18.00

15. novembrī 10.00–18.00

Biļetes:

Pieaugušajiem – 5,50 EUR

Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR

Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR

Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!

Ģimenes biļete – 12,50 EUR

(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni)   

vairāk bērnu – 1,50 EUR par katru bērnu       

Visas atrakcijas (telpās) BEZ MAKSAS!

Jau šobrīd e-biļetes var iegādāties internetā: zooexpo2015.ticketforevent.com/lv/

Autostāvvieta – 3,00 EUR