Ar diviem pilnībā izpārdotiem koncertiem Vidzemes koncertzālē „Cēsis” pagājušo sestdien, 31.oktobrī, savu rudens koncertsēriju „Brīvības nianses” uzsāka grupa „Labvēlīgais Tips”, kas jau šo sestdien, 7.novembrī, pirmo reizi koncertēs uz Latgales vēstniecības GORS skatuves, bet 18.novembrī pirms salūta visus savus fanus gaidīs uz vērienīgo rudens šova noslēgumu „Arēnā Rīga”.

Par to, ka tūre sākusies veiksmīgi, liecina arī sociālajā tīklā „Twitter” lasāmās koncerta apmeklētāju pozitīvās atsauksmes pēc grupas uzstāšanās Vidzemes koncertzālē „Cēsis”. „Kur vēl lielāku pozitīvisma devu smelties?” raksta Markuss Mieriņš, savukārt Ineta Balode raksta: „Ja vien būtu iespējams, es uz Cēsīm aizbrauktu arī 31.novembrī. Bet 31.10. bija super, paldies jums!”. „Koncerts Cēsīs bija kolosāls! Fredis kā jau Fredis” – atzīst Ina Boša, bet Gunta Rozenberga pauž: „Vakardien biju koncertā Cēsīs... es zināju, ka būs labi, bet, ka beigās tomēr dejos visi sēdošie labvēlīgie klausītāji, īsti nevarēju iedomāties. Paldies, iedvesmojoša kopābūšana!”. „@LabveligaisTips, paldies par vakardienas koncertu!” lakoniska ir koncerta apmeklētāja Dacinja.

Savukārt trešdien, 4.novembrī, „Biļešu Paradīzes” tīklā tirdzniecībā nonāks papildus biļetes uz „Labvēlīgā Tipa” koncertu „Arēnā Rīga”. „Kas laicīgāk pērk biļeti, sēž labākā vietā!” atgādina grupas mūziķi, aicinot biļetes uz koncertu iegādāties laikus.

Biļetes var iegādāties šeit