Vēl tikai līdz šīs nedēļas beigām izpildītāji un dziesmu autori var pieteikties Latvijas Televīzijas (LTV) izsludinātajam konkursam „Supernova 2016”.

“Jau pagājušajā sezonā pierādījām, ka konkurss var notikt pilnīgi citā tehniskā un organizatoriskā kvalitātē - atbildības ziņā LTV komanda “Supernova 2015” “pacēla” jaunā līmenī, kas lika arī dalībniekiem nopietnāk izturēties pret konkursu. Novērtējumu izjūtam arī izsludinot jauno sezonu - pretendenti uz labākās dziesmas un izpildītāja statusu piesakās daudz aktīvāk nekā pērn. Aicinām arī tos, kuri vēl šaubās un nav izlēmuši - saņemties, izmantot šo iespēju un līdz 1.novembra, plkst. 23:59 pieteikties “Supernova 2016”, lai ne tikai cīnītos par uzvaru Latvijas mērogā, bet arī iespēju savu varēšanu pierādīt starptautiski,” aicina projekta vadītāja Ilze Jansone.

Ņemot vērā pagājušās sezonas veiksmīgo norisi, šogad konkursa formāts tiks saglabāts  un dziesmas un izpildītājus tiešraidēs vērtēs gan LTV veidota žūrija, gan skatītāji. Dziesmu atlases procesā kā konsultanti tiks piesaistīti arī ārzemju eksperti. Gala lēmumu par to, kuras dziesmas un kuri 20 izpildītāji nokļūs šova tiešraidēs, pieņems žūrijas komisija un darba grupa.

Dziesmu izpildītāji un autori, kuri piedalīsies tiešraidēs, būs zināmi jau decembra sākumā. Taču, lai aizkulišu darbs noritētu produktīvāk un dalībnieki varētu netraucēti gatavoties, līdz nākamā gada janvāra beigām viņu vārdi publiski netiks atklāti.

Šova sagatavošanās raidījumus televīzijā demonstrēs pēdējās divās janvāra nedēļās, savukārt konkursa tiešraides LTV programmā varēs vērot katru februāra svētdienu.

Autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2016” aicinātas pieteikties pilngadību sasniegušas personas vai grupas, kurās dalībnieku skaits nepārsniedz sešus cilvēkus. Konkursam pieteiktajai dziesmai jābūt jaunradītai un tā nedrīkst būt publicēta pirms 2015. gada 1. septembra.

Iepazīties ar “Supernova 2016” nolikumu un aizpildīt pieteikšanās anketu līdz 1.novembrim var LTV mājas lapā: supernova.lsm.lv/.