Jānis Deinats, Matīss Markovskis un Andrejs Zavadskis – tie ir tikai trīs no foto meistariem, kas jau šajā nedēļas nogalē – no 23. līdz 25. oktobrim – izstādē „Riga Photo Show 2015” semināros dalīsies savā pieredzē. Nāc un smelies zināšanas no pieredzējušiem fotogrāfiem!

Viena gaismas avota plašās iespējas

Esi jaunais fotogrāfs un vēlies sākt strādāt ar studijas gaismām, bet īsti nezini, ar ko sākt? Tad sestdien, 24. oktobrī, plkst. 13.00 nāc uz meistarklasi „Viena gaismas avota iespējas”, kuru vadīs viens no Latvijas talantīgākajiem jaunajiem fotogrāfiem ­– Andrejs Zavadskis, kurš strādā ar Latvijas vadošajiem uzņēmumiem un tādiem žurnāliem kā „Playboy”, „Klubs” un „Santa”. Fotogrāfs kopā ar modeli Ditu Graudu rādīs, cik dažādu rezultātu var iegūt, uzņemot portretus ar vienu gaismu – studijas zibspuldzi. Meistarklasē tiks demonstrēts, cik daudzpusīgi vienu gaismu var izmantot gan studijā, gan izbraukumā.

Iegūsti izteiksmīgas bildes savam andeles sludinājumam!

Daiļā dzimuma pārstāves arvien biežāk izvēlas savai garderobei dot otro iespēju – sev vairs nevajadzīgās, bet aizvien skaistās lietas andelējot. Nav noslēpums, ka vieglāk ir pārdot to, kas tiek skaisti prezentēts, tāpēc pieredzējušais fotogrāfs Jānis Deinats aicina uz semināru „Izteiksmīgas bildes tavam „Andele Mandele” sludinājumam. Kā veiksmīgi nofotografēt apģērbus, apavus un aksesuārus”. Seminārā fotogrāfs dos padomus, kā mājas apstākļos ar mobilo telefonu uzņemt izteiksmīgas apģērbu, apavu un aksesuāru bildes, kuras pievienot savam sludinājumam. Seminārs Līvas Jaunozolas „Andeles Mandeles” daiļajām dāmām un arī citām, kurām interesē šī tēma, notiks sestdien, 24. oktobrī, plkst. 15.00. Nāc un uzzini noderīgus knifus!

Veiksmīga portreta pamati

25. oktobrī plkst. 12.00 Matīss Markovskis, kurš ir arī Valmieras teātra fotogrāfs, vadīs semināru „Veiksmīga portreta pamati. Fotogrāfa un modeļa sadarbība”. Uzzini par vietas un modeļa izpēti un tehniskā aprīkojuma izvēli, gatavojoties fotosesijai. Tāpat noskaidro būtiskas lietas par kadrējumu, uzņemšanas rakursu, priekšplānu un fonu. Semināra gaitā Matīss Markovskis atklās arī biežāk sastopamos šķēršļus un stāstīs, kā fotosesijas laikā labot defektus un neveiksmīgas pozas.

Tā ir tikai daļa no plašās „Riga Photo Show 2015” pasākumu programmas, kuru no 23. līdz 25. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ir aicināts izbaudīt ikviens interesents. Pilno pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/rigaphotoshow/?link=00500000.

“Riga Photo Show” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, atbalsta – „Focus Nordic” ar kameru Pentax K-3II.

„Riga Photo Show 2015” semināru apmeklējumam ir jāiegādājas speciālas biļetes atsevišķā kasē. Dalības maksa uz katru semināru ir 3 eiro. Tie, kuri vēlas apmeklēt vairākus „Riga Photo Show 2015” seminārus, Izstāžu centrā Ķīpsalā varēs iegādāties daudzdienu biļeti par 17 eiro (cenā iekļauts arī izstādes apmeklējums!).

„Riga Photo Show 2015” darba laiks:

23. oktobrī 10.00–18.00

24. oktobrī 10.00–18.00

25. oktobrī 10.00–17.00

Ieejas biļete: 5 EUR

Pensionāriem un skolēniem (uzrādot apliecību) – 4 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) –12 EUR

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas!

Katra ieejas biļete ir derīga, lai apskatītu izstādes „Riga Photo Show 2015” un „Riga Comm 2015”.

Vairāk par izstādi: www.rigaphotoshow.lv/.

Seko mums: www.facebook.com/rigaphoto.show