Vai vari iedomāties latviešu tēlu kā asa sižeta datorpsēles galveno varoni? Spēles “Lāčplēsis” izstrādātāji – uzņēmums “Bool Games” ne tikai var, bet liek Lāčplēsim lēkāt tāpat kā slavenajam Mario. Jau 23. un 24. oktobrī izstādē “RIGA COMM 2015” šo spēli varēs izmēģināt uz jaunā Apple TV, kas savu pirmizrādi Baltijā piedzīvos tieši Ķīpsalā.

Spēle veidota pēc Andreja Pumpura eposa „Lāčplēsis” motīviem – tās galvenais varonis Lāčplēsis cīnās pret tumsas valstību. Tomēr spēles izstrādātāji uzsver, ka spēle ir  un paliek spēle – tās saturs nebūs identisks latviešu varoņeposam.

“Lāčplēsim” ir zināma līdzība ar visiem zināmo spēli “Mario”. Abos gadījumos galvenais varonis iet, lēkā un sit, turklāt spēles beigās kā galveno balvu iegūst princesi, mūsu gadījumā – Laimdotu,” stāsta Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas dibinātājs un uzņēmuma “Bool Games” programmētājs Elviss Strazdiņš un piebilst: “Mario var vadīt ar sešām pogām, savukārt mēs vēlamies spēlētājiem sniegt sešreiz vairāk prieka, turklāt ar vienu pogu!  Bet, ja nopietni – mēs ceram, ka spēle ieinteresēs ne vien Latvijas jauniešus, bet arī cilvēkus ārpus Latvijas.” Tādēļ  Elviss atklāj uzņēmuma mērķi – būt starp pirmajiem, kas spēles piedāvās tik gaidītajam jaunajam Apple TV.

Starp citu, jaunais “ābolītis”  tagad pilda arī spēļu konsoles funkciju. Būtiski, ka spēlē izmantots inovatīvs, līdz šim pasaulē vēl neizmantots, risinājums. Tagad ir iespējams iet, lēkāt, sist un veikt vēl citus uzdevumus tikai ar vienu vadības pults taustiņa klikšķi vai vienu pirksta pieskārienu uz mobilajām ierīcēm. Piedāvājam ielūkoties video: 

“RIGA COMM 2015” apmeklētāji būs pirmie Baltijā, kuriem būs ekskluzīva iespēja “Lāčplēsi” izmēģināt uz jaunā Apple TV, pirms vēl tas ir parādījies pārdošanā. Spēle būs pieejama arī uz Windows, Windows Phone, iOS, Android un OS X operētājsistēmām.

Ja vēlies izmēģināt šo un vēl citas  Latvijā radītas datorspēles, kā arī uzzināt par to tapšanas procesu, tad apmeklē radošo, interaktīvo Gaming zonu  izstādē „RIGA COMM 2015” 23. un 24. oktobrī! Vairāk: www.rigacomm.com/.

SIA “Bool Games” ir Latvijas datorspēļu izstrādes uzņēmums, kas savu darbību uzsāka 2012. gadā. Uzņēmums 2014. gadā pabeidza savu pirmo projektu – iPad ballīšu spēli “Runion”, kas paredzēta spēlēšanai līdz pat astoņiem spēlētājiem vienlaicīgi.

„RIGA COMM” ir vienīgā ikgadējā informācijas tehnoloģiju (IT) risinājumu izstāde Baltijā. Izstādē IT pakalpojumu sniedzēji un produktu izstrādātāji no Baltijas un citām valstīm iepazīstinās  ar savu piedāvājumu, konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotākos IT risinājumus konkrētiem uzņēmumiem vai projektiem – sākot no jaunākajām tehnoloģijām, kas spēj palielināt uzņēmuma apgrozījumu, līdz pat datu sargāšanas rīkiem, grāmatvedības, noliktavas, ražošanas, finanšu un CRM programmām. Savukārt 23. oktobrī notiks “RIGA COMM” biznesa inovāciju konference un tajā uzstāsies starptautiski atzīti biznesa līderi, tostarp arī futurologs Magnuss Lindkvists.

„RIGA COMM” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība SIA „BT 1”.