Gaidot Rīgas modes nedēļu, kas notiks no 26. līdz 31. oktobrim, RIGA FASHION WEEK ziņu dienests iepazistina sabiedrību ar Latvijas dizaineru, RFW dalībnieku, sasniegumiem. Šoreiz - zīmolu M-Couture, Anna LED un Katya Katya Shehurina jaunumi.
 
M-Couture aktīvi iekaro Krievijas tirgu, rīkojot prezentācijas un pat radot speciālu kolekciju pārdošanai Maskavā. Dzimtajā Latvijā pēc titula "2014. Gada Modes Mākslinieks" Jūlija Sardikova, M-Couture dizainere, šīs sezonas RIGA FASHION WEEK ietvaros organizēs savu atsevišķu skati Rīgas Biržā.
 
Pagājušajā nedēļā zīmols Katya Katya Shehurina piedalījās profesionālās modes izstādes Tranoi Parīzē vakartērpu sektorā ar savu stendu kopā ar tikai 38 labākajiem vakartērpu zīmoliem no visas pasaules. Londonā, kur darbojas zīmola veikals, Katja Šehurina piedalījās izdevniecības "Condé Nast" žurnāla "Bride" kāzas izstādē, speciāli kurai dizainere radījusi trīs ekskluzīvās kleitas, kuras Rīgas publika varēs redzēt RFW laikā.
 
Studija ANNA LED veiksmīgi sadarbojas ar esošajiem partneriem un klientiem Latvijas tirgū, kā arī ar dažiem konceptuālajiem veikaliem Šveicē. Līdzās zīmola ANNA LED pašu kolekciju veidošanai, dizainere Anna Ledskalniņa sadarbojas ar komercuzņēmumiem apģērba šūšanas jomā.
 
 
Sekojiet RFW jaunumiem internetā:

www.rfw.lv/
www.facebook.com/Riga.Fashion.Week

@rigafashionweek_official (Instagram)
‪#rigafashionweek