Uzņēmuma vadības sistēmas, mākoņpakalpojumi, interneta un digitālā mārketinga pakalpojumi, web un drošības risinājumi, mobilās aplikācijas un citi jaunākie IKT risinājumi un pakalpojumi biznesam – tas viss būs vienuviet Ķīpsalā 23. un 24. oktobrī informācijas tehnoloģiju risinājumu izstādē „RIGA COMM 2015”.  


Vairāk nekā 50 IT pakalpojumu sniedzēji un produktu izstrādātāji no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Somijas iepazīstinās  ar savu piedāvājumu, konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotākos IT risinājumus konkrētiem uzņēmumiem vai projektiem – sākot no jaunākajām tehnoloģijām, kas spēj palielināt uzņēmuma apgrozījumu, līdz pat datu sargāšanas rīkiem, grāmatvedības, noliktavas, ražošanas, finanšu un CRM programmatūrām. Izstādē dažādus IT risinājumus prezentēs „Digital Marketing Group”, „IBM Latvia”, „E-pasaule”, „Smart Business Solutions”, ”VISMA” un citi uzņēmumi.

„Tieši izstādē „RIGA COMM” daudzi uzņēmumi ir atraduši reālus IT risinājumus savam biznesam. Un  nav svarīgi, vai jūs esat zemnieku saimniecība vai liela būvfirma – konkrēta uzņēmuma vajadzībām piemēroti IT risinājumi atvieglo ikdienas darbu, ļauj efektīvāk izmantot resursus, ietaupīt laiku, drošāk uzglabāt datus, optimizēt dažādu procesu vadību. Šodien IT risinājumu ieviešana ir priekšnosacījums veiksmīgai uzņēmuma attīstībai un konkurētspējas paaugstināšanai, bet jau rīt tam būs izšķiroša nozīme biznesa pastāvēšanā,” pārliecinoši uzsver “RIGA COMM” projektu vadītājs Andris Breške.

Pirmoreiz MVU konsultāciju zona

Pirmoreiz izstādē būs Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) konsultāciju zona, kur jebkuras tautsaimniecības nozares uzņēmuma pārstāvis vienuviet un bez maksas, iepriekš piereģistrējoties izstādes mājaslapā www.rigacomm.com/, varēs saņemt dažādu IT uzņēmumu profesionāļu vērtīgas konsultācijas savām problēmām un vajadzībām.

“Organizējot MVU konsultāciju zonu, daudz vairāk izprotam uzņēmumu problēmas un vajadzības. Izstādes dalībnieki, profesionāļi, palīdzēs tās atrisināt, piedāvājot efektīvus IT risinājumus,” atzīst A. Breške un piebilst: “Esmu pārliecināts, ka izstādē, konsultējoties ar pieredzējušiem nozares profesionāļiem, tiks atrasts piemērotākais risinājums konkrētām vajadzībām un uzņēmumiem veidosies veiksmīgas sadarbības. Izmantojiet iespēju būt soli tālāk, efektivizējot un modernizējot sava uzņēmuma darba procesus!”

Kursors.lv atvērtā skatuve piedāvā unikālu programmu

Lai uzņēmums veiksmīgi darbotos un attīstītos rīt, jau šodien ir jārod atbildes uz daudziem aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar vistuvāko nākotni. Drīzumā veikalu pārdevēji savu klientu vajadzības pārzinās daudz labāk par pašu pircēju, bet kā būs jūsu veikalā? Vai droni jeb bezpilota lidaparāti ir noderīgi arhitektiem, apsargiem, žurnālistiem, nekustamā īpašuma saimniekiem, lauksaimniekiem un celtniekiem? Kā vieglāk mācīties un vairāk iemācīties ar jauno tehnoloģiju palīdzību? Finanšu tehnoloģijas, mazumtirdzniecība un e-biznesa lokalizācija, mobilā darbavieta,  virtuālā realitāte biznesam un vēl un vēl... Šie ir tikai  daži jautājumi un tēmas, kas tiks aplūkotas uz Kursors.lv atvērtās skatuves izstādes pirmajā dienā. Lai nenokavētu tieši sev interesējošo tēmu programmu skatiet šeit: www.rigacomm.com/.

Savukārt sestdien visas dienas garumā Digitālās darbnīcas semināros Latvijas labākie eksperti, Google treneri un nozares profesionāļi – Egils Boitmanis, Sergejs Volvenkins, Ieva Cimermane un Jānis Birģelis – apskatīs Google AdWords un Analytics, Google Display Network, YouTube, Mobile, Google Apps un e-pasta mārketingu.

„Šī ir unikāla iespēja vienuviet iegūt aktuālāko informāciju par dažādiem digitālā mārketinga aspektiem un apzināt jaunākos trendus un virzienus 45 minūtes garos semināros visas dienas garumā. Ikvienam apmeklētājam ir iespējams papildināt savas zināšanas par digitālo rīku un sociālo tīklu praktisku ikdienas izmantošanu uzņēmumu pārdošanas apjomu palielināšanai, atvērt acis jaunu iespēju izmantošanai un digitālā mārketinga aktivitāšu uzlabošanai,” atzīst A. Breške un piemetina, ka „šos seminārus, kas parasti ir pieejami par atsevišķu samaksu, izstādē ir iespējams apmeklēt bez papildu maksas, tikai nopērkot izstādes ieejas biļeti”.

Jaunas idejas un inovatīvi risinājumi – Startup zonā

Ideja, zināšanas un prasmes ir noteicošais, lai  tehnoloģiju iesācējuzņēmumi veiksmīgi attīstītos. Tādēļ izstādes Startup zonā jaudīgas idejas, inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus  piedāvās lietuviešu uzņēmums „BalticIn”, „Vorty”, „Overly” , ”TechHub Riga” u. c. dalībnieki. Uzņēmums "Vorty” piedāvā digitālās slēdzenes, kas par atslēgu izmanto viedtālruni, savukārt „Overly” ­prezentēs pirmo papildinātās realitātes platformu Baltijas valstīs – aplikāciju, kas dzīvi padara intereseantāku un krāsaināku. Var gadīties, ka tieši šeit Jūs atradīsiet piemērotākos risinājumus savu produktu pilnveidošanai vai idejas jaunu produktu radīšanai.

Savukārt LTC un EEN-Latvija speciālisti palīdzēs izskaidrot inovatīvas uzņēmējdarbības atbalsta iespējas, kā arī piedāvās starptautiskā tehnoloģiju mārketinga pakalpojumus. Interesentiem būs iespēja turpat, izstādē, sagatavot tehnoloģiju, tehnoloģisku risinājumu vai sadarbības partneru meklēšanas pieteikumu. Tāpat arī tiem, kas ir izstrādājuši inovatīvu produktu, procesu vai pakalpojumu, būs iespēja noformēt tehnoloģijas piedāvājumu publicēšanai Eiropā lielākajā inovatīvo tehnoloģiju datubāzē.

Gaming zonā – interaktīvas aplikācijas un spēles

Esat videospēļu entuziasts un Jūs interesē to tapšanas aizkulises un neatkarīgo spēļu izstrādātāju demonstrācijas? Tad apmeklējiet radošo, interaktīvo Gaming zonu un izmēģiniet tās! Tostarp būs arī SIA “Bool Games”, kas izstādē apmeklētājiem sola ekskluzīvu iespēju pirmajiem izmēģināt pašu izstrādāto spēli uz jaunā Apple TV. Ilgi gaidītais „ābolītis” tagad pildīs arī spēļu konsoles funkciju!

Vai esat domājis par interaktīvu datorgrafiku un animāciju izmantošanu biznesā? Iespējams, tieši izstādē, aprunājoties ar interaktīvo risinājumu izstrādātājiem, Jums radīsies jaunas idejas biznesam!

Biznesa inovāciju konferencē – intelektuālā akupunktūra

“RIGA COMM” biznesa inovāciju konferencē, kas notiks vienu dienu – 23. oktobrī, pulcēsies augstākā līmeņa vadītāji un uzņēmēji, lai būtu uz inovāciju viļņa un iedvesmotos. Konferences centrā – trīs globālo jaunumu tēmas, kas daļai Latvijas uzņēmumu ir mazpazīstamas, bet būs ļoti svarīgas jau tuvākajos trīs gados, – viedā biznesa (smart business) vide, dalīšanās (sharing) ekonomika un jaunās paaudzes darbinieki un klienti.

Konferencē uzstāsies starptautiski atzīti biznesa līderi, tostarp viens no 2014. gada ietekmīgākajiem runātājiem pasaulē, „Coca-Cola”, „IBM”, „Mercedes-Benz” un „Lufthansa” vadītāju iedvesmotājs, zviedru izcelsmes futurologs Magnuss Lindkvists. Līdztekus viņam uz konferences skatuves kāps arī starptautiski atzīti biznesa līderi – „Greenbird Integration Technology” vadītājs Torstens Hellers, „Taxify” līdzdibinātājs Martins Villigs, „Uber” vadītājs Igaunijā Enns Metsars, „AirBaltic” korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags un citi lektori, kuri dalīsies savā biznesa pieredzē. Konference notiks angļu valodā. Biļešu skaits konferencē ir ierobežots. Skatīt programmu: www.rigacomm.com/

Vienlaikus ar “RIGA COMM 2015” blakus hallē notiks 4. starptautiskā foto un video izstāde un forums "Riga Photo Show 2015", kas ir tikšanās vieta simtiem profesionālu fotogrāfu, amatieru un foto entuziastu. Vairāk: www.rigaphotoshow.lv/.
 
Sekojiet mums: www.facebook.com/RigaComm un www.twitter.com/RigaComm

Vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā

Darba laiks:
23. oktobrī 10.00–18.00
24. oktobrī 10.00–17.00

Izstādes ieejas biļete: 5,00 EUR