Jau tradicionāli no 2. līdz 4. oktobrim mēbeļu mednieki būs gaidīti Ķīpsalā, kur 20. reizi notiks lielākā Baltijas mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde „Baltic Furniture 2015”. Izstādes apmeklētāji varēs ne tikai apskatīt plašo un daudzveidīgo Baltijas mēbeļu uzņēmumu ekspozīciju, bet arī uzklausīt vērtīgus ekspertu padomus, veikt individuālus pasūtījumus un saņemt pievilcīgus cenu piedāvājumus.

„Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šogad izstādē redzēsim daudzus jaunus mēbeļu ražotājus un tirgotājus, bet, protams, neizpaliks arī iecienīti zīmoli, tādi kā „Wenden Furniture”, „Bolderāja Serviss”, „Troja”, „Feidi”, „Tempur” u. c. Kaut arī ļoti daudz mēbeles tiek tirgotas internetā, cilvēkiem ir būtiski mēbeles apskatīt, pataustīt, izmēģināt un novērtēt klātienē. Turklāt izstādē var salīdzināt vairāku ražotāju piedāvājumu vienkopus un izvēlēties sev vispiemērotāko,” norāda izstādes „Baltic Furniture 2015” projekta vadītājs Edgars Skara.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 120 Baltijas uzņēmumu, kas prezentēs mīkstās un ādas mēbeles, korpusa mēbeles, mēbeļu komplektus, iebūvējamās mēbeles, kā arī modernus gaismas risinājumus un interjera priekšmetus mājoklim un birojam.

Īpaši aktuāli – mēbeles pēc individuāla pasūtījuma

Esat noskatījis modernu un funkcionālu skapi, bet tas ir par mazu vai lielu jūsu istabai vai krāsa īsti neatbilst interjeram? Tad mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma ir lieliska iespēja, kā varat iegūt savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošo. Apmeklējot „Davanti”, „Patix”, „Feidi”, „Sottomarino”, „Medritas” un daudzu citu uzņēmumu stendus, izstādē varēsi pasūtīt modernas korpusa un iebūvējamās mēbeles plašā krāsu gammā un oriģinālā izpildījumā.

Ergonomiskas mēbeles darba produktivitātei

Divi sabiedrotie, kas biroja cilvēku pavada piecas dienas nedēļā, astoņas stundas dienā, ir darba galds un krēsls. Apmeklējot izstādi „Baltic Furniture 2015”, uzņēmumu vadītāji un saimniecības daļas vadītāji varēs noskatīt ergonomiskas, funkcionālas un ērtas biroja mēbeles, kas ražotas, lai veicinātu darbinieku produktivitāti. Ar biroja mēbeļu piedāvājumu tuvāk iepazīstinās „Elfa Mēbeles”, „Bolderāja Serviss”, „Salons AIS”, „Rejben” un citi dalībnieki.

Stilīgas mēbeles arī pašiem mazākajiem

Izstādē būs padomāts arī par pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem, kas kopā ar vecākiem varēs izvēlēties stilīgas, praktiskas un, galvenais, drošas mēbeles savai istabai. Uzņēmumu „Davanti”, „Bolderāja Serviss”, „Medrika”, „Elfa Mēbeles”, „Elkor Home” stendos varēs aplūkot un pasūtīt mēbeles gan ar iemīļotajiem multfilmu varoņiem, gan arī transformējamas mēbeles, kas augs līdz ar bērnu.

Piemeklējam mēbelēm atbilstošus aksesuārus!

Līdzās plašajai mēbeļu ekspozīcijai „Baltic Furniture” apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajām mēbeļu aksesuāru, gaismas risinājumu un interjera preču kolekcijām. Tie, kas vēlēsies iegādāties gultu, „Matraču meistars”, „Tempur”, „Unikulma” u. c. uzņēmumu stendos varēs piemeklēt arī komfortablu un no dabīgiem materiāliem izgatavotu matraci, savukārt jauna darba galda tīkotāji – elegantas galda lampas no „LaLampa”, „Feidi”, „Elkor Home”. Piedāvājumā neizpaliks arī jaunākās aizkaru kolekcijas, dekoratīvie spilveni, svečturi, trauki, vāzes un dažādi interjera dekori, ko prezentēs „Mūzas istaba”, „Mantu galerija”, „Light Studio”, „Pick-up”, salons „StudioMONACO”.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2015”, kurā Baltijas dizaineri prezentēs oriģinālas mēbeles, interjera un grafiskā dizaina darbus, modes aksesuārus un dzīvesstila produktus. Ūdeni dzert mudinoša glāze „Verba”, bezvadu mikrofons „Runa”, spēļu ēdamtrauki, daudzfunkcionāls galds „Brīvdomātājs”, interaktīvi izglītojoša „Zvaigžņu sega” saldākam miegam – šie un vēl citi dizaina meistardarbi sagaida izstādes apmeklētājus. Vairāk: www.designisle.lv/

Izstādi „Baltic Furniture 2015” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Vairāk par izstādi: www.balticfurniture.lv/ un www.facebook.com/baltic.furniture