Gados jaunākie lasītāji noteikti pazīst rakstnieka un ilustratora Deivida Mellinga mīlīgos stāstiņus par lācīti Duglasu. Leļļu teātrī šobrīd top izrāde par to, kā Duglass atrada savu īsto apkampienu. Jau 5. septembrī Leļļu teātra Mazajā zālē piedzīvosim “Kur ņemt vienu apkampienu?” pirmizrādi!

„Kur ņemt vienu apkampienu? To ĪSTO apkampienu.. Jo meklējot vienu apkampienu, var gadīties bīstamais, nedraudzīgais, NEĪSTAIS apkampiens. No tā gan derētu izvairīties. Nevar taču apkampt ko pagadās. Bet kā atrast to ĪSTO?” – šis ir jautājums, kas nodarbina ne tikai izrādes galveno varoni, bet arī tās veidotājus – režisori Lailu Kirmušku un aktierus - Santu Didžus, Arnitu Jaunzemi un Pēteri Galviņu.

Duglasu un viņa draugus izteiksmīgu leļļu veidolā iedzīvinājusi māksliniece Anita Znutiņa-Šēve. Izrādes mūziku radījis Edgars Lipors, bet dziesmu tekstu autore ir Daina Strelēvica.

Iestudējums domāts pašiem mazākajiem teātra mīļiem – bērniem no 2 gadu vecuma. Ja pirmizrādi būs iespēja redzēt jau 5. septembrī plkst. 11:00, tad nākamā izrāde “Kur ņemt vienu apkampienu?” būs skatāma 4. oktobrī plkst. 15:00.

2013. gadā „Bērnu un jauniešu žūrija” angļu rakstnieka un ilustratora Deivida Mellinga stāstiņam „Kur ņemt vienu apkampienu?” piešķīra populārākās bērnu grāmatas titulu vecuma grupā no 5 līdz 9 gadiem. Kopumā Mellings ilustrējis aptuveni 60 grāmatas, turklāt 15 no tām ir bijis ne tikai ilustrators, bet arī autors.

Kā ziņots iepriekš, 5. septembrī plkst. 14:00 Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos arī viesrežisores Nadeždas Aleksejevas latviešu trupā iestudētā izrāde „Kentervilas spoks”, kas veidota pēc Oskara Vailda darba motīviem un domāta jaunākā skolas vecuma bērniem.