Atcelts 14. oktobrī paredzētais rokgrupas “Nickelback” koncerts Kauņas “Žalgiris” arēnā. Apvienība atcēlusi arī visus pārējos turnejas koncertus, jo grupas vokālists Čads Krogers  (Chad Kroeger) slimības dēļ pārcietis nopietnu balss saišu operāciju un pilnvērtīga atveseļošanās prasīs vairākus mēnešus.

“Mēs esam ļoti sarūgtināti par atceltajiem koncertiem, bet Čada pilnīga atveseļošanās pašreiz ir svarīgāka. Pateicamies par atbalstu un ceram, ka jau drīz varēsim atgriezties akīvā koncertdzīvē, lai sniegtu saviem faniem vislabākās emocijas,” oficiālajā paziņojumā izsakās grupa.

Biļešu atgriešana:

- Naudu par biļetēm var saņemt, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var lejupielādēt ŠEIT.
- Aizpildītu veidlapu jānosūta uz e-pasta adresi [email protected]. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama un Dailes teātra biļešu kasēs.

Nauda par biļetēm tiks pārskaitīta uz klienta norādīto kontu. Nauda tiks atgriezta par “Nickelback” koncerta biļetēm, kas iegādātas SIA “Ticketpro Baltics” un SIA “Biļešu serviss” tīklos.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa SIA “Biļešu serviss” informatīvo tālruni 67105220 vai rakstiet uz e-pastu [email protected].

Biļešu uzpirkšana norisināsies no 01.09.2015. - 15.10.2015.