Pretēji 6.augusta mediju brokastīs un intervijās ar grupu „Pērkons” izskanējušajai informācijai, festivāla „Kulakova nakts” producents Sandis Mohovikovs atkārtoti uzsver, ka nekāda vagona demolēšana 22.augusta pasākuma laikā nav ne paredzēta, ne ieplānota.

„Vēlreiz atkārtoju: iespējams, ka Ogres estrādē tiks novietots vilciena vagons, taču par tā demolēšanu nevar būt ne runas. Vairāk tas ir plānots kā apskates objekts, pie kura koncerta apmeklētāji varēs bildēties; tāpat būs iespēja fotografēties gan ar grupu „Pērkons”, gan pašu pasākuma „vaininieku” Juri Kulakovu. Taču šī ideja par vilciena vagona novietošanu Ogres estrādes teritorijā vēl tiek saskaņota – īpaši tādēļ, ka no Ogres pašvaldības un Valsts policijas esam saņēmuši aicinājumu vagonu estrādes teritorijā nenovietot, lai izvairītos no iespējamiem incidentiem. Tādēļ tas, būs vagons vai nē, vēl ir atklāts jautājums.

Taču galvenais ir un paliek koncerts, un ir pilnīgi skaidrs, ka „Kulakova nakts” būs maģiska!

Savukārt pēc pasākuma sadarbībā ar „Pasažieru vilcienu” tiks norīkots speciāls vilciena sastāvs, kas koncerta apmeklētājus aizvedīs atpakaļ uz Rīgu. Vilciena precīzs atiešanas laiks vēl tiek precizēts, un par to informēsim atsevišķi. Bet pavisam droši ir zināms, ka vilciena vagonos pēc A/S „Pasažieru vilciens” lūguma tiks nodrošināta apsardze, lai izvairītos no jebkādiem incidentiem,” stāsta grupas „Pērkons” menedžeris un „Kulakova nakts” producents Sandis Mohovikovs.

Atgādinām, ka 22.augustā Ogres estrādē notiks pirmais festivāls „Kulakova nakts”, kas tiek rīkots, pieminot 1985.gada leģendāro grupas „Pērkons” koncertu Ogres estrādē, pēc kura tika izdemolēti divi vilciena Ogre – Rīga vagoni, bet grupas darbība jau nākamajā dienā tika aizliegta uz vairākiem gadiem.

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un šeit.