Aicinām dzīves svinētājus un radītājus uz pirmo HOLI krāsu festivālu Latvijā 1. augustā, sestdien, pilnmēnesī, Rīgā, Lucavsalā.  No plkst. 14.00 dienā līdz plkst. 02.00 naktī būs iespēja piedzīvot pašmāju un ārzemju mūziķu šovus, kā arī daudzveidīgu atpūtas, radošās un mākslas aktivitātes. Ieeja festivāla teritorijā no plkst. 13.00. Festivāls notiek Rīgā, Lucavsalas dienvidu teritorijā, kas atrodas blakus Lucavsalas atpūtas parkam – kreisajā Salu tilta pusē no centra puses.

Uz lielās skatuves uzstāsies tādi mūziķi kā GACHO, Toms Grēviņš, Deniss Pashkevich Funk Therapy, Dubsisters, DJ Gustavito, Danielle Diaz, Triana Park, Astro'n'out & DJ Rudd, Louis Laporte, [Ex] da Bass & Normunds Piesis (live trumpet) un Taran & Lomov (Amber Muse).  

Festivāla teritorijā, pie skatuves, ikvienam būs iespēja piedalīties kopīgajās krāsu mešanas aktivitātēs ­– #holilv momentos. Tie ir īpašie festivāla brīži, kas mūs vieno un vairo prieku. Katrs #holilv moments tiks sākts ar laika atskaiti no 9 (count down). Plkst. 18.00 visi Holi krāsu festivāla dalībnieki ir aicināti piedalīties  īpašā  kopīgajā krāsu mešanā – GRAND #holilv2015 metienā, – apvienojoties vislielākajam skaitam festivāla dalībnieku skaitam, tādējādi veidojot arī kopīgu krāsu mākslas darbu un jaunas Holi krāsu festivāla tradīcijas Latvijā. GRAND #holilv2015 metiens tiks arī īpaši dokumentēts.

Aicinām piedalīties un izmēģināt radošās, mākslas, sporta, aktīvās atpūtas un piedzīvojuma aktivitātes – ķermeņa apgleznošana, radošās darbnīcas visai ģimenei, izmantojot dabas materiālus, kinētisko smilšu māksla, #holilv Foto sienas radīšana, vienam otra apgleznošana, smieklu joga, zorbings, neparastais futbols (crazy football), disku golfs, lentošana (slackline), ķengurzābaki (jolly jumpers), Polmana un Goppela nūja (pogo sticks), pašbalansējošs unicikls (air wheel). Tāpat būs iespēja atpūsties RīgaTV 24 atpūtas zonā – pupu maisos pie televīzijas busa, kā arī piedalīties limbo deju aktivitātēs. Savukārt Cosmopolitan zonā varēs fotografēties Instagram rāmī un piedalīties selfiju konkursā „Cosmo Selfie Awards”, kur labākie iegūs speciālbalvas. Visiem, kam patīk aktīvs dzīvesveids un piedzīvojumi, būs iespēja izmēģināt klinšu sienu, kas tiek īstenota  sadarbībā ar biedrību “Piedzīvojuma Gars”.

Festivāla teritorijā būs īpaša iespēja piedalīties kopīga mākslas darba radīšanā no krāsainām smiltīm – Randala Mandala – priekam, mieram un līdzjūtībai. Tā ir meditācija, rituāls, sevis definēšana krāsā un ierakstīšana lielajā festivāla rakstu ritmā. Randala – tā ir spēle. Randala Mandalas veidošanu īsteno kultūras biedrība “Make Art”.

Pludmalē festivāla dalībniekiem būs iespēja peldēties līdz plkst. 22.00 un baudīt brīvdabas festivālu Daugavas krastā. Ikviens festivāla dalībnieks ir aicināts arī piedalīties #holilv putu ballītē – norobežotā putu zonā, kurā ir divi putu metēji. Pirms ballēšanās putās festivāla dalībnieki tiek lūgti obligāti noskalot krāsu blakus esošajās dušās.    magele

HOLI krāsu festivāls ir pirmais un vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē draugus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un domubiedrus – dzīves svinētājus un radītājus. Festivāls aicina dalīties kopīgā priekā un brīvā dabā piedzīvot vienu no krāsainākajiem mūzikas, dejas un mākslas festivāliem šajā vasarā Latvijā.

HOLI krāsu festivāla saknes ir meklējamas Indijā, kur tie ir vieni no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem svētkiem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru, un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots. 

Sadarbības partneris:  SIA RIGA RENT, AS Aldaris.

Informatīvi atbalsta: JCDecaux, TVNET.LV, Cosmopolitan, European Hit Radio, ISIC, Live Riga, RīgaTV 24, Draugiem.lv.

Festivāls tiek organizēts sadarbībā ar kultūras biedrību Make Art.

Vairāk:

www.holi.lv/,

www.facebook.com/holikrasufestivals,

www.twitter.com/krasufestivals,

www.draugiem.lv/krasufestivals.

HOLI krāsu festivāla PROGRAMMA un papildu informācija

2015. gada 1. augusts, sestdiena, pilnmēness

Rīga, Lucavsala

PROGRAMMA

14.00 – 02.00

LIELĀ SKATUVE

14.00 – 02.00

Mūzikas programma un kopīgās krāsu mešanas – #holilv moment

14.00. Toms Grēviņš / #holilv moment 

16.00. Deniss Pashkevich Funk Therapy

17.00. Dubsisters / #holilv moment

18.00. DJ Gustavito / #holilv2015 GRAND

19.00. Dfanielle Diaz  / #holilv moment

20.00. Triana Park / #holilv moment

21.00. Astro'n'out & DJ Rudd / #holilv moment

22.00. GACHO

23.00. Louis Laporte

00.00. [Ex] da Bass & Normunds Piesis (live trumpet)

01.00. Taran & Lomov (Amber Muse)

GRAND #holilv2015 metiens

Plkst. 18.00 visi Holi krāsu festivāla dalībnieki ir aicināti piedalīties  īpašā  kopīgajā krāsu mešanā, apvienojoties vislielākajam skaitam festivāla dalībnieku skaitam, tādējādi veidojot arī kopīgu krāsu mākslas darbu. GRAND #holilv2015 metiens tiks arī īpaši dokumentēts.

Festivāla muzikālās programmas dalībnieki

TOMS GRĒVIŅŠ

Toms Grēviņš ir viens no Latvijā pieprasītākajiem ballīšu dīdžejiem, kurš katru gadu nospēlē vairāk kā 100 setus, ir biežs viesis lielākajos Latvijas festivālos, nodrošina muzikālo noformējumu hokeja kluba „Dinamo Rīga” mājas spēlēs, bet katru darba dienas rītu ir dzirdams Latvijas Radio 5 – pieci.lv ēterā! Toma setos vienmēr sastopas ekskluzīvi remiksi un mešapi, kā arī jaunākās elektroniskās mūzikas tendences!

DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY

Deniss Pashkevich Funk Therapy ir viena no vadošajām funk, groove mūzikas grupām Baltijas valstīs, kas atskaņo oriģinālmūziku labākajās funk tradīcijās. Deniss Paškevičs ir saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā, savos mūzikas pamatos izglītots gan akadēmiskās, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos. Daudz iedvesmojies un smēlies idejas leģendārā saksofonista un komponsta Džona Koltreina daiļradē.

DUBSISTERS

Dubsisters – talantīgās dīdžejmāsas, kuras Latvijā un staprtautiskajā vidē ir spēlējušas nu jau 4 gadus. Viņas ir arī pazīstamas kā DJ Foxy Mandy un Rokija (Hip-Hop & Rnb; Pop) spēlējot pasākumos atsevišķi. DUBSISTERS spēlē tādu mūziku kā Ghettofunk | Trap'n'Bass | DnB | Electro | Dubstep.

DJ GUSTAVITO

DJ Gustavito ir viens no Latvijas populārākajiem un pieredzējušākajiem dīdžejiem. Savas 15 gadu karjeras laikā izkopis dažādus mūzikas stilus - RnB, Hip Hop, House, Club, Electro, Twerk, Trap, Dubstep un citus klubu un festivālu formātiem atbilstošus žanrus.Savus setus sniedzis lielākajos Latvijas klubos, bet kā viesu Dj uzstājies klubos ASV, Taizemē, Francijā, Lielbritānijā, Vācijā, Nīderlandē, Somijā, Krievijā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs. No 2006. gada līdz šim brīdim ir populārākā Latvijas nakts kluba „Coyote Fly” rezidents.

DANIELLE DIAZ

Daniele Diaza starp sieviešu disžokejiem ir dimants. Savās performances viņa spēj aizvest klausītāju ekstāzē ar labāko no House mūzikas stila. Viņas karstās paceļošās un progresīvā House un elektro mūzikas ritmi apvienojumā ar mīlestību pret mūziku ir tas, kas liek kļūt entuziasma pilniem pēc katras uzstāšanās. Daniele mūzikas industrijā ir neilgi, taču ir paspējusi pierādīt īpašu kaisli un atbildību.

Viņa spēlē vairākos Ibizas pludmales klubos kopš 2012.gada. Pēdējos vasaras mēnešus CoCo pludmalē viņa spēlē Playa Den Bossa klubā, kas ir viens no lielākajiem uz šīs ballīšu salas. Viņas otra noturīgākā pozīcija ir pasaulsavenajā Paradise Club, Mikonosā.

Tur, starp tādām slavenībām kā Avicii, Bobu Sinklēru, Markus Šulcu, Above & Beyond, Martinu Solveigu, Bingo Players, Denisu Fereru, Afrodžeku, Karlu Koks, Tomasu Goldu un daudziem citiem internacionāli pazīstamiem māksliniekiem, viņa iedvesmo pūli katru vakaru. Tieši šobrīd viņa ir tūrē ar zināmo Ibiza World Club Tour, kura laikā viņa apceļos gandrīz visas valstis.

TRIANA PARK

Triānas Parks ir viens no interesantākajiem Baltijas valstu mūzikas fenomeniem, kas piedalījušies vairākos neparastos televīzijas šovos, dzīvajos koncertos un brīvdabas festivālos. Mūzikas kritiķi Triānas Parku raksturo kā Red Hot Chilli Peppers, Bjork un pat Led Zeppelin apvienojumu, kas viennozīmīgi ir viens no oriģinālākajiem savienojumiem visā Eiropā.

Triānas Parka debijas albums tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai (pieejams - www.trianaparkshop.com), un kopā ar vairākiem jauniem modes dizaineriem grupa radījusi skatuves tēlu, kas devis iespēju tikt apbalvotiem kā 2009. gada stilīgākajai grupai, šo nomināciju saņemot arī 2010.gadā.

Triānas Parks ir koncertējis dažādās pasaules daļās, sākot no Baltijas valstīm, beidzot ar Lielbritāniju, Fanciju, ASV, Kanādu un par Turciju. Dzīvie koncerti ir jautri un baudāmi - viss ir par lielisku izklaidi. Pašlaik Triānas Parks strādā pie jauna studijas albums un tikko ir iznācis viņu mini albums.

ASTRO'N'OUT & DJ Rudd

Astro'Electro Acoustic koncertprogramma ir tapusi aizvadītā gada nogalē, kad grupa devās Latvijas koncerttūrē. Programmā dzirdamas Astro'n'out vairāk kā 10 gados sarakstītās dziesmas elektroniskos un akustiskos aranžējumos, kuri dažas dziesmas pārvērtuši līdz nepazīšanai. Koncertprogrammā kopā ar grupu uz skatuves būs arī DJ Rudd. Holi fesitvāla apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt ne vien sen zināmas Astro'n'out kompozīcijas, bet pavisam jaunas aranžijas jau zināmajām dziesmām, kā arī, grupas jaunāko veikumu – singlu “Turies”.

GACHO

GACHO ir viens no Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves skaļākajiem vārdiem. GACHO izpildītās mūzikas žanru caurstrāvo hip hopa, elektroniskās mūzikas un pankroka elementu sakausējums, kas kopā ar izpildītāja harizmu viņa koncertiem piešķir milzu enerģijas lādiņu, kas burtiski uzlādē katru apmeklētāju, kuru vidū vienaldzīgs nepaliek neviens.

LOUIS LAPORTE

Louis Laporte (īstajā vārdā Maarten van Bokhoven) šovasar spēlē festivālā “Extrema Outdoor Holland”, kā arī neskaitāmos citos festivālos un klubos visā Eiropā. Louis spēlē house mūziku apvienojumā ar elektro un progressive bangers! #dutch #house #dj #totallysummer #extremaoutdoor #handsup.

[Ex] da Bass & Normunds Piesis (live trompet)

Dalību festivālā apstiprinājis arī Latvijā un ārpus tās robežām labi zināmais dīdžejs, producents, pasākumu organizators un European Hit Radio šova Party Service vadītājs – [EX] DA BASS, kurš uzstāsies festival noslēguma daļā kopā ar enerģiskā un superpozitīvā mūziķu trio 3Live Project kolēģi – trompetes spēles virtuozu NORMUNDU PIESI.

TARAN & LOMOV (Amber Muse)

Taran & Lomov – Bogdan Taran un Max Lomov, – radio producenti, pasākumu organizatori un ierakstu uzņēmuma Amber Muse Records galvenie spēki. Bogdan Taran ir viens no vadošajiem deju mūzikas dīdžejiem un radio šovu producents. Viņš ir arī saņēmis Nacionālās Radio un televīzijas padomes speciālbalvu “Par deju mūzikas veicināšanu" Latvijā 2009. gadā. Viņi abi producē ierakstus kā Taran & Lomov un ir arī deep house projekta Phonetica kopā ar ZaZzy dalībnieki. Mākslienieki ir kopā strādājuši vairāk nekā 10 gadus, radot ap 100 visdažādākos notikumus – sākot no salīdzinoši nelielām bāru ballītēm līdz lieliem un nozīmīgiem pasākumiem. 2010. gadā viņi radīja portālu www.DanceRadio.lv, specializējoties elektroniskās deju mūzikas žanrā. Pašlaik Mājas ir online elektroniskās deju mūzikas žurnāls (krievu valodā).

FESTIVĀLA TERITORIJA

14.00 – 02.00

MĀKSLAS ZONA sadarbībā ar SIA RIGA RENT

14.00 ­– 22.00

Randala Mandala

Festivāla teritorijā būs īpaša iespēja piedalīties kopīga mākslas darba radīšanā no krāsainām smiltīm – Randala Mandala – priekam, mieram un līdzjūtībai. Tā ir meditācija, rituāls, sevis definēšana krāsā un ierakstīšana lielajā festivāla rakstu ritmā. Randala – tā ir spēle. Randala Mandalas veidošanu īsteno kultūras biedrība “Make Art” /

www.makeart.lv/.

Hennas ķermeņa māksla un apgleznošana

Hennas ķermeņa apgleznošanas mākslas paraugdemonstrējumi. Dabīgās hennas pastas zīmējumi. Simbolu zīmēšana ar svaigas henna pastu. 14.00 – 17.00. / Henna Guru.

Ķermeņa apgleznošanas paraudemonstrējumi

Trīs ķermeņa gleznojumu veikšana. Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu skolas vizāžisti saskaņā ar apmeklētāju sniegtajiem raksturojumiem veiks ķermeņa zīmējumus un krāsojumus uz apmeklētāju sejām. Savukārt frizieri veidos fantāziju frizūras ar krāsainām matu lakām / www.stilistuskola.lv.

Radošās darbnīcas

Māksliniece Ilze Dātava aicina piedalīties radošo darbnīcu aktivitātēs visai ģimenei. Tajās pamatā tiks izmantoti dažādi dabīgie materiāli, piemēram, smilts, koks, akmeņs, ģipsis u. c. Par maksu.

City Tattoo tetovēšanas māksla

City Tattoo piedāvā iespēja uztetovēt īpašu festivāla logo, baltu un citas zīmes. Apmeklētāji, kuri pasākuma laika vēlēsies atstāt zīmi uz visu mūžu, varēs uz savas ādas izveidot īstu un mūžīgu zīmējumu. Interesentiem tiek piedāvāta iespēja izstrādāt personīgu tetovējuma dizainu, uztaisīt tetovējumu, izdurt pīrsingu, kā arī iegādāties dažādus pīrsingu aksesuārus / http://citytattoo.lv / City Tattoo salons, tetovēšana un pīrsinga studija. Par maksu.

#holilv Foto siena

#holilv Foto siena ir festivāla dalībnieku brīvās pašizpausmes zona. Festivāla dalībniekiem būs iespēja apgleznot un apkrāsot no abām pusēm 2,5 m x 9 m garu stendu, veidojot kopīgu mākslas darbu un foto stendu. Radošā zona ir arī vieta, kur dalībnieki apkrāsos un apgleznos viens otru. Kas ir Tava #holilv2015 sajūta?

RiGame kinētisko smilšu meistardarbnīca

Meistarklases bērniem, izmantojot dažāda veida kinētiskās smiltis / RiGame / www.rigame.lv.

Smieklu joga

Smieklu jogas meistarklases / Smieklu joga / www.smieklujoga.lv.

Dejas

Deju priekšnesumi festivāla teritorijā.

PUTU ZONA UN ŪDENS AKTIVITĀTES

#holiLV Putu ballīte

Ikviens festivāla dalībnieks ir aicināts piedalīties #holilv Putu ballītē – norobežotā putu zonā, kurā ir divi putu metēji. Pirms ballēšanās festivāla dalībnieki tiek lūgti obligāti noskaloties blakus esošajās dušās.  14.00 ­– 02.00. Putu ballīte tiek organizēta sadarbībā ar Muz PRO.

Zorbings

Ripināšanās pilnīgi caurspīdīgā bumbā, kurā atrodas cilvēks. 14.00 – 22.00.  Par maksu.

Peldēšanās

Pludmalē festivāla dalībniekiem būs iespēja peldēties un baudīt brīvdabas festivālu Daugavas krastā. 13.00 – 22.00.

SPORTA ZONA

14.00 ­– 22.00

Aktivitātes par papildu maksu.

Neparastais futbols (Crazy Football)

Neparastais futbols – zorb futbols – tā ir nestandarta spēle, kurā dalībnieki tiek ieģērbti uzpūstās gaisa bumbās.

Ķengurzābaki (Jolly Jumpers)

Ātrgaitas zābaki-džamperi ir inventārs ekstremālam sportam, fitnesam, treniņiem un absolūtam ekstrīmam. Ātrgaitas zābakos varēsiet lēkt 2 metru augstumā, skriet ar neticamu ātrumu un izpildīt dažādus trikus.

Polmana un Goppela nūja (Pogo Sticks)

Polmana un Goppela nūja, ir ierīce lēcienu veikšanai, kas sastāv no stieņa ar atsperi, uz kura ir uzstādīta stūre, kāpšļi un amortizējošs gumijas uzgalis. Cilvēks nospiež atsperi ar kājām, bet tā rada pretimpulsu. Aktivitāte tiek saukta arī par “sienāzi”.

Pašbalansējošs unicikls (Air Wheel)

Pašbalansējošs unicikls ar žiroskopu Air Wheel, to vada, balansējot ar ķermeņi. Vadītājs var kontrolēt skuteri ar noliekšanos uz priekšu vai atpakaļ. Noliekšanās uz priekšu nodrošina skutrerim paātrinājumu, noliekšanās atpakaļ palēnina to.

Milzu slēpes

Komandas atrakcija, kurā pieciem dalībniekiem ir uzdevums mēģināt soļot vienā ritmā, veicot noteiktu distanci iespējami ātrākā laikā.

Augstāk minetās aktivitātes tiek nodrošinātas sadarbībā ar zorb.lv, kas ir brīvdabas mobilo atrakciju izplatītājs un aktīvās atpūtas pasākumu organizētājs.

Disku golfs no Ufogolfs

Nestandarta golfa spēle, kur dalībnieki ar lidojošiem sķīvīšiem mēģina trāpīt grozā.Disku golfs ir līdzīgs tradicionālajam golfam tikai bumbiņas un nūju vietā izmanto lidojošo šķīvīti, kuru jātrāpa mērķī jeb grozā.

Lentošana (Slackline)

Balansa sporta veids, kur starp diviem šķēršļiem tiek novilkta lenta un ir iespējams stabili staigāt.

AKTĪVĀS ATPŪTAS AKTIVITĀTES

RīgaTV 24 atpūtas zona

Zona, kurā dalībniekiem būs iespēja atpūsties pupu maisos pie RīgaTV 24 busa, kā arī piedalīties limbo deju aktivitātē, kas tiek organizēta sadarbībā ar ondo.lv.

Cosmopolitan zona

Ikvienam dalībniekiem ir iespēja fotografēties stilizētā Instagram rāmī, piedalīties selfiju konkursā „Cosmo Selfie Awards”. Labākie selfiju autori saņems žurnāla “Cosmopolitan” abonementus, krāsu maisiņus un skaistumkopšanas pārsteigumus. No plkst. 18.00.

Piedzīvojuma Gars

Atpūtas aktivitāte “Klinšu siena” sadarbībā ar biedrību “Piedzīvojuma Gars” visiem, kuriem patīk aktīvs dzīvesveids un piedzīvojumi.

PAPILDU TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

KRĀSU PULVERIS UN KOPĪGĀ KRĀSU MEŠANA – #holilv moments

Kopīgās krāsu mešanas – #holilv momenti – notiks skatītāju zonā pie lielās skatuves.

Krāsu pulveris ir izgatavots no organiskām vielām – tas ir ļoti līdzīgs miltiem, kuriem toni piešķir pārtikas krāsvielas, līdz ar to izstrādājums ir ūdenī šķīstošs, ko viegli var izmazgāt gan no apģērba, gan matiem un ādas. Reizēm gan pulveris var nedaudz iekrāsot specifiska auduma apģērbu. Visi pasākumā izmantotie pulveri ir sertificēti un atbilstoši Eiropas Savienības noteiktajām veselības kvalitātes normām. Festivālā ir atļauts izmantot tikai to krāsu festivāla pulveri, ko apmeklētājs saņem pie ieejas vai iegādājas festivāla teritorijā. Šī pulvera saturs ir pārbaudīts un nerada draudus pasākuma apmeklētājiem. Nākot uz festivālu, iesakām ģērbties baltā.

Katrs festivāla apmeklētājs kopā ar aproci saņem krāsu pulveri saskaņā ar iegādātās biļetes veidu:

- IEEJAS BIĻETE (1 persona) – festivāla ieejas biļete + 1 krāsu paciņa;

- ĢIMENES BIĻETE (2+2) – festivāla ieejas biļete diviem pieaugušajiem + diviem bērniem (līdz 15 gadu vecumam ieskaitot) + 4 krāsu paciņas;

- GRUPAS BIĻETES  (3+3) – festivāla ieejas biļete sešām personām + 6 krāsu paciņas;

- FESTIVĀLA KOMPLEKTS – festivāla ieejas biļete + 5 krāsu paciņas + HOLI krāsu festivāla saulesbrilles + T-krekls.

Papildu krāsu pulveri, saulesbrilles un T-kreklus būs iespējams iegādāties Informācijas centrā festivāla teritorijā.

- krāsu pulvera paciņas cena: 2 EUR;

- saulesbrilles: 5 EUR;

- T-krekls: 10 EUR.

NOKĻŪŠANA FESTIVĀLA TERITORIJĀ

Festivāls notiek Rīgā, Lucavsalas dienvidu teritorijā, kas atrodas blakus Lucavsalas atpūtas parkam – kreisajā Salu tilta pusē, skatoties no centra puses.

Festivāla dalībnieki var ērti nokļūt uz festivāla vietu, izmantojot gan privāto auto, gan sabiedrisko transportu, gan braucot ar velo vai dodoties ar kājām.

Privātais auto

Festivāla norises vietā tiks nodrošināta bezmaksas auto stāvvieta. Brauciet līdz Mūkusalas aplim, nogriežoties uz Lucavsalu saskaņā ar ceļa norādi “Lucavsala”.

Sabiedriskais transports

Sabiedriskā transporta pietura ir “Lucavsala”:

-          braucot no centra puses, tā atrodas uz Salu tilta pie Lucavsalas atpūtas parka,

-          braucot uz centra puses, un tāpat piefestivāla norises vietā – braucot uz centra pusi. Šajā pieturā piestāj šādi transportlīdzekļi:

19. trolejbuss: Pētersalas iela ­– Ziepniekkalns vai Ziepniekkalns – Pētersala;

24. trolejbuss: Pētersalas iela – A/S Dzintars vai A/S Dzintars – Pētersalas iela;

223. minibuss: Centrs – Ziepniekkalns vai Ziepniekkalns – Pētersala;

40. autobuss: TIKAI virzienā uz centru, Ziepniekkalns – Jugla 3.

APMEKLĒTĀJU VECUMA IEROBEŽOJUMI

HOLI Krāsu festivāla apmeklētājiem nav noteikti vecuma ierobežojumi, bet ir jāievēro sekojoši noteikumi:

(1) bērniem līdz 16 gadu vecumam pēc plkst. 22.00 festivāla teritorijā jāatrodas vecāku vai pilngadīgu viņu aizstājēju pavadībā;

(2) bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja festivālā ir par brīvu, bet tikai kopā ar vienu vai abiem vecākiem, kuriem ir derīga festivāla biļete;

(3) pasākuma organizators un tā pilnvarotās personas ir tiesīgas pieprasīt festivāla apmeklētājam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai pārliecinātos par tā vecumu, kā arī lūgt atstāt festivāla teritoriju, ja nav personas apliecinoša documenta.