Saldējums „Mājas” sadarbībā ar Latvijas populārāko grupu „Prāta Vētra” aizsāk sociālu projektu, kura laikā iepriecinās vairāk nekā 50 grūtībās nonākušas ģimenes, aicinot uz koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” koncertiem.

Sociālais projekts tika atklāts pagājušajā piektdienā, 10.jūlijā, Jelgavā, kad projekta rīkotāji – saldējuma „Mājas” zīmola vadītāja Kristīne Mūrniece, grupas „Prāta Vētra” dalībnieki Jānis Jubalts un Māris Mihelsons, labdarības lapas „Snowflake” pārstāves Linda Freiberga un Inga Karlinska – satikās ar divām no projektā iesaistītajām ģimenēm, lai iepazītos un patīkami pavadītu kopā laiku.

“Kopā ar grupu „Prāta Vētra” un biedrību „Snowflake”, kas sociālajā tīklā Facebook aktīvi palīdz ģimenēm, kurām nepietiek finansiālu līdzekļu, lai nodrošinātu ikdienas pamatvajadzības, izvēlējāmies teju 200 cilvēkus no četriem Latvijas reģioniem, kuros norisināsies „Prāta Vētras” koncerti. Pasākuma dienā ģimenes varēs baudīt ekskluzīvu iespēju – kamēr pirms koncerta teritorijā tiks ielaisti kvēlākie grupas fani, ģimenes būs aicinātas piedalīties piknikā, kurā varēs satikt grupas „Prāta Vētra” dalībniekus, izmēģināt dažādās saldējuma „Mājas” garšas, un dienas izskaņā baudīt vasaras gaidītāko notikumu – koncertu,” stāsta saldējuma „Mājas” zīmola vadītāja Kristīne Mūrniece.

Viņa atzīmē, ka projekta ietvaros iecerēts ir arī aktualizēt jautājumu par to, ka ikvienam ir iespēja palīdzēt gan ģimenēm, gan vientuļiem cilvēkiem visdažādākajos veidos – finansiāli, ar mantu ziedošanu vai fizisku darbu. To atvieglo tādas organizācijas kā „Snowflake”, kas definē vajadzības un parūpējas par to, lai mērķi tiktu īstenoti.

Linda Freiberga, labdarības lapas „Snowflake” izveidotāja: “Pēc pēdējiem statistikas datiem, aptuveni 35% ģimenes pēdējā gada laikā nav apmeklējušas nevienu kultūras vai izklaides pasākumu, kas saistīts ar daudzu ģimeņu finansiālo stāvokli. Tādēļ šāda iespēja - klātienē ieraudzīt mūzikas pasaules zvaigznes un pavadīt dienu ārpus ierastās vides, jāvērtē kā īpaša dāvana.”

“Esam gandarīti, ka ar savu darbu varam iepriecināt Latvijas ģimenes, kuras ikdienā saskaras ar dažādām grūtībām, un ticam, ka sociālā projekta laikā visas ģimenes piedzīvos neaizmirstamus mirkļus, un šis piedzīvojums kļūs par iedvesmas avotu tālākiem ikdienas darbiem,” grupas „Prāta Vētra” mūziķis Jānis Jubalts.

Kopā projekta laikā ģimenes no Jelgavas, Ventspils, Valmieras un Rīgas reģioniem paviesosies četros „Prāta Vētras” koncerttūres „7 soļi svaiga gaisa” koncertos.