Ikgadējā elektroniskās mūzikas festivāla Weekend Festival Helsinki organizatori informē, ka biļetes uz festivālu Somijā ir pilnīgi izpārdotas. Katru gadu festivāls kļūst aizvien populārāks ar saviem neaizmirstamiem šoviem un skaļiem uzaicināto zvaigžņu vārdiem.

Pasākums jau ir pazīstams Eiropā un ir ļoti daudz cilvēku no vairākām valstīm, kas vēlas tur nokļūt. Tāpēc šogad, pirmo reizi festivāla vēsturē, pasākums notiks arī Igaunijas pilsētā Pērnavā ar nosaukumu Weekend Festival Baltic.

Ar katru nedēļu tuvojas elektroniskās mūzikas festivāls „Weekend Festival Baltic”. Organizatori katru nedēļu papildina zvaigžņu viesu sarakstu ar skaļiem vārdiem. Jau ir apstiprinājuši savu dalību tādi mākslinieki, kā David Guetta, Martin Garrix, Armin Van Burren un vēl daudzi zvaigžņu dīdžeji.

Ažiotāža ap karstāko 2015.gada vasaras festivālu ar katru dienu aug. 85% no biļetēm tika izpārdotas jau īsā laika periodā, jo festivāls pirmo reizi notiks Baltijas valstu teritorijā.

Organizētāji aicina laicīgi iegādāties biļetes, jo varbūt jau tuvakajā laikā tādas iespējas vairs nebūs un biļetes būs pilnīgi izpārdotas.

Biļetes visās www.bilesuserviss.lv/ kasēs.