Positivus festivāls ir sajūtu svētki, iespēja trīs dienas atteikties no ikdienas rutīnas un patiešām atpūsties. Tādēļ silti iesakām rūpīgi pārdomāt, kas tiešām būs nepieciešams, lai justos labi un līdzi ņemt tikai vajadzīgās lietas.

Kad kravā somu, pārliecinies, vai līdzi ir paņemta festivāla biļete, tiem, kuri iegādājušies biļeti ar ISIC atlaidi – vai līdzi ir arī ISIC karte, Salacgrīvas iedzīvotājiem, kam ir īpašā iedzīvotāja biļete – personu apliecinošs dokuments. Personu apliecinošu dokumentu vēlams līdzi paņemt arī jauniešiem, jo līdz 16 gadu vecumam jaunieši festivālā laika posmā no plkst.22 līdz 08:00 var uzturēties tikai pieaugušo pavadībā. Noteikti paņem līdzi skaidru naudu, taču arī bankas kartes neatstāj mājās – gan Salacgrīvā, gan festivāla teritorijā būs pieejami bankomāti.

Ja plāno nakšņot telšu pilsētiņā, noteikti paņem līdzi telti, guļammaisu un telts paklājiņu, kā arī ērtas drēbes gulēšanai. Parūpējies par personīgo higiēnu – paņem līdzi dušas želeju vai ziepes, jo telšu pilsētiņā darbosies duša, zobubirsti un zobupastu, kā arī citus ķermeņa kopšanas līdzekļus, kas palīdzēs tev justies labi, trīs dienas dzīvojot teltī. Lai naktī droši pārvietotos telšu pilsētiņā, noderēs kabatas lukturītis vai vismaz lukturīša aplikācija telefonā. Ja ikdienā lieto medikamentus, neaizmirsti somā ielikt arī tos, visu pārējo nepieciešamības gadījumā varēsi iegādāties aptiekā festivāla teritorijā. Ja plāno ļauties romantiskiem piedzīvojumiem, par ļaunu nenāks līdzi paņemt arī prezervatīvus.

Lietus gadījumā lieti noderēs gumijas zābaki un lietusmētelis, lietussargus festivāla teritorijā ienest ir aizliegts. Savukārt saulainās dienās neiztiksi bez saules aizsargkrēma. Nodrošinies ar vairākām drēbju kārtām, lai visas trīs dienas justos komfortabli dažādos laika apstākļos. Līdzi noteikti jābūt kādam siltam džemperim, jo naktis var būt vēsas, kā arī peldkostīmam vai peldbiksēm, jo dienas būs siltas un jūra turpat blakus.

Tomēr, ja kas ir piemirsies mājās, nebēdā – visu izdzīvošanai festivālā nepieciešamo nodrošinās veikali JYSK un Gandrs, kā arī A.Aptieka. Turklāt, atšķirībā no citiem mūzikas festivāliem, mēs atļaujam festivāla teritorijā lietot “selfijstikus” – bildējies un jautrojies uz nebēdu!

Ir arī lietas, ko mēs stingri neiesakām tev ņemt līdzi, tāpat mēs stingri rekomendējam neņemt līdzi pārāk daudz visa kā. Festivāla teritorijā aizliegts ienest profesionālo foto tehniku ar maināmiem objektīviem un video tehniku, jebkāda veida lietussargus, narkotikas, pārtikas produktus, dzērienus, lielgabarīta priekšmetus, kā arī tādus priekšmetus, kas var apdraudēt citus apmeklētājus – ieročus, sprāgstvielas, nažus, gāzes baloniņus, stikla priekšmetus utml. Tāpat festivāla teritorijā nav atļauts izmantot bezpilota lidaparātus jeb tā sauktos dronus.

Ja esi kaut ko pazaudējis vai arī atradis, ej uz informācijas centru, kur darbosies atrasto mantu birojs. Visas atrastās lietas info centra darbinieki reģistrēs, nofotografēs un nodos uzglabāšanai Valsts policijai (iecirknis atradīsies pie skolas), taču tu pēc reģistra varēsi uzzināt, vai tavas pazaudētās atslēgas vai telefonu kāds ir atradis.

Lai ceļasoma viegla un laiks festivālā tiek pavadīts lieliski! Tiekamies Salacgrīvā!

Devītais Positivus festivāls, kas no 17. līdz 19. jūlijam norisināsies Salacgrīvas Zvejnieku parkā, kā ierasts, būs notikums visiem augstvērtīgas mūzikas un traku ballīšu cienītājiem.

Festivāla izziņoto mākslinieku saraksts:

Lattelecom skatuve: Robert Plant and the Sensational Space Shifters, Placebo, Kasabian, Tom Odell, Jungle, Warpaint, Ewert and the Two Dragons, St. Vincent, Basement Jaxx, Everything Everything, DaGamba + Sinfonietta Riga + Juventus, King Gizzard & the Lizard Wizards, Fenech-Soler, Eugene “Hideaway” Bridges + Coolman Report.

Nordea skatuve: Jack Garratt, Charlie XCX, Lamb, Rival Sons, Elliphant, Kate Boy, Peace, Indiana, Public Access T.V., East India Youth, The Sound Poets, Max Jury, Ghostpoet, Bokka, Iza, PeR, Astro’n’out + DJ Rudd, PeR, Elliphant

Palladium skatuve: Vök, Rangleklods, Soak, Jennie Abrahamson, Triana Park, Sigma, The Big Bluff, Rīgas Modes, Pienvedēja piedzīvojumi, Moontalk, Garbanotas Bosistas, Laime Pilnīga, DJ Jonathan Toubin, Badass Yuki, cirkl, Curly Strings, Gorõ Lana, Lexsoul Dancemachine, MiaMee, Tallinn Daggers, DJ Toms Grēviņš/ Oded Kafri, Neon Saturdays, Ryga, Tora

I Love You skatuve: Mona de bo, Super Besse, Inokentijs Mārpls, Momend, Laika Suns, The Bongo Club, Galvanic Elephants, Würffel, DJ Krankenwagen, Zebra Island, Parára, Future Folk Orchestra, The Werg, Sibyl Vane, The Pink Elephant, Matīss Kļaviņš, Alise Joste, NEØV, DJ Pēteris Bajārs, DJ Klāvs Lauls.

Red Bull Music Academy skatuve: Camo & Krooked, Egyptian Lover,  Dorian Concept Trio, DJ Sliink, Breach, DJ AI-VA, DJ Mr Krime, Without Letters, Dave Storm Live, Break Da Funk, Avoid Dave, Grind Live, Münpauzn, Bandmaster, Smthing Smthing, DJ Quest & Paul Oja, Mr Nestor, Niklāvz, Formacja/ Mr Krime Live Band.

Festivāla galvenais partneris ir Lattelecom, kurš veido vienīgo festivālam veltīto TV kanālu Eiropā – 360TV Positivus un norises vietā nodrošina mūsdienu tehnoloģijas. Atbalsta Nordea un Tuborg. Jaunākās festivāla ziņas dzirdamas radio SWH - oficiālajā Positivus festivāla radio. Kino teltij garšu piešķir Ādažu čipsi.

Festivāla biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com/, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā EUR 65,00, trīs dienu biļetes ar teltsvietu cena ir EUR 71,00. Pieejamas arī vienas dienas biļetes, kuru cena ir EUR 35,00. Biļešu iegāde bez komisijas maksas – www.positivusfestival.com/!