Ar katru nedēļu tuvojas elektroniskās mūzikas festivāls „Weekend Festival Baltic”. Organizatori jau kuru nedēļu papildina zvaigžņu viesu sarakstu ar skaļiem vārdem. Jau ir apstiprinājuši savu dalību tādi mākslinieki, kā David Guetta, Martin Garrix, Armin Van Burren un vēl daudzie zvaigžņu dīdžeji.

Ažiotāža ap karstāko 2015.gada vasaras festivālu ar katru dienu aug. 80% no biļetēm tika izpārdotas pirmājās tirdznicības nedēļās, jo festivāls pirmo reizi notiks Baltijas valstu teritorijā.

Bieži uzdots jautājums Latvijā:

- Kā tikt līdz "Weekend Festival Baltic" festivālam?

Īstenībā no Rīgas līdz Pērnavai nemaz nav tik tālu. Tikpat, kā līdz Ventspilij (187km).

Pasākuma organizatori ir uzstaisījuši no pasākuma veselus svētkus ar vairākiem ikdienas pārsteigumiem. Visiem klātesošiem būs iespēja visas trīs naktis pavadīt speciālā festivāla kempingu zonā. Katru dienu no Latvijas uz Pērnavu un atpakaļ tiks organizēti autobusi no vairākām pilsētām – Rīgas, Valmieras, Liepajas un Ventspils (vairāk informācijas: www.braucamkopa.lv/).

Visiem klātesošajiem tiks piedāvāta iespēja uz visām trīm naktīm palikt speciālā telšu pilsētiņu zonā. Visa telšu teritorija būs nodrošināta ar apsardzi, ar tualetēm un dušām. Viesiem būs lieliskā iespēja iegādāties pārtiku un dzērienus. Visas pazaudētas un atrastas mantas tiks nodotas festivāla informācijas centrā.

Biļetes visās Biļešu Serviss kasēs. Vairāk informācijas pasākuma oficiālajā mājaslapā www.weekendbaltic.com/